Skocz do zawartości
Forum

Nadwrażliwość jelita


Gość Judas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam duży problem, ale nie mam za bardzo czasu chodzić do lekarza, po za tym lekarz to ostateczność. Od pewnego czasu cierpię na dziwną przypadłość. Mianowicie boli mnie brzuch tak poniżej pępka, ból jest zmienny i trudno go umiejscowić. Raz boli po prawej raz po lewej. Dodatkowo muszę bardzo często się wypróżniać a i tak do końca nie mogę ( przynajmniej mam takie uczucie) po za tym te wypróżnienia mają konsystencję półpłynną. Żeby było mało to często przelewa mi się w brzuchu. Co dziwniejsze nie mam tych objawów jak śpię. Moja mama powiedziała mi że to może być zespół jelita nadwrażliwego, bo ona też to ma i ma podobne objawy. Czy to może być to? Jeśli tak to czy muszę iść do lekarza? Dodam że mam 20 lat i jestem zabiegany i naprawdę nie mam czasu chodzić po lekarzach?

Odnośnik do komentarza

bo jak spsiz to zoladek mniej pracuje ja mysle ze nie ma sensu brac zadnych lekow tylko isc z tym do lekarza bo mozesz Ci sie to rozwinac i bedzie jeszcze gorzej poza tym to na pewno utrudnia zycie bo musisz sie pilnowac z jedzeniem i wc

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...