Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Serce po narkotykach


Gość Mariusz 34

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz 34

Dzień dobry potrzebuje porady.

Zacznę od tego ze moje ciało jest w   dobrej formie fizycznej uprawiam dużo sportu dbam o dietę i odpoczynek i co ważne podczas sportu moje serce osiąga duże przeciążenia 180-190-200 uderzeń na minutę. Podczas tego nie odczuwam żadnego dyskomfortu w sercu anie w organizmie wszystko jest super mimo ze serce wali jak młot.

Z drugiej strony czasem zażywam marihuanę lub kokainę i po zażyciu pojawiają mi się bardzo dziwne symptomy bo po kokainie ma duży dyskomfort w klatce piersiowe kłucie pieczenie małe nerwobóle w okolicach mostka i ta przeświadczenie ze zaraz się zdarzy coś niedobrego stres itd jest to bardzo dziwne uczucie. Ostatnio mialem taki napad ból w klatce poty przyspieszony oddech myślałem ze już po mnie ze to zawał ale ustąpiło.

Dziwne jest to ze po zażyciu nie mam jakoś wielce podniesionego ciśnienia ani tętna to jest nic z tym co mam podczas treningu podczas brania mam 110 ale tez i np 75 i objawy są zawsze. I tez z tego co pamietam nie zawsze tak miałem teraz tylko stres i myśli o śmierci.

Marihuana tez tak działa po zapaleniu czuje jakby bardziej serce i dyskomfort ze jest z nim coś nie tak a puls nie podskakuje  wcale mocno 

I wtedy zaczynaja się te myśli coś się wydarzy itd stres.

Trochę czytałem o tym czy to może być nerwica lekowa?

A po takim jednym napadzie bo to Iuz drugi poszedłem do lekarza zrobił badanie dody posklejał na ciele i wyszło ze wszystko Ok serce zdrowe. Może zrobić jakieś dokładniejsze badanie serca ? Czy można przyjąć ze to nerwica sercowa ?

Odnośnik do komentarza

No można się domyśleć, że z sercem mogą być problemy po narkotykach nie tylko w czasie teraźniejszym, ale i przyszłościowo. Gdybyście poszukiwali odpowiedniej pomocy medycznej, to świetną propozycją są Prywatne Gabinety Kardiologiczne dr n. med. Janusz Sielski .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...