Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne branie tabletek antykoncepcyjnych


Gość Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w ostatnim czasie brałam tabletki antykoncepcyje, ale nieregularnie. Nie robiłam przerwy na okres i brałam tabletki dalej ale wciąż nieregularnie, aż ostatnio wzięłam jednego dnia tabletkę i na drugi dzień zaczęłam krwawić taką "brudną krwią" i krwawiłam przez 2 dni. Czy mam to traktować jako okres? okres mój trwa ok 5 dni i jest zdecydowanie bardziej obfity. Od tego czasu przestałam brać tabletki i nie wiem kiedy powinnam sie spodziewać okresu czy mam uważać, że już go miałam

Odnośnik do komentarza

Stosowanie w ten sposób tabletek zupełnie mija się  celem, nie dość że nie masz zapewnionego działania antykoncepcyjnego to jeszcze rozregulowałaś sobie hormony, teraz pewnie ze 2-3 miesiące potrwa zanim wszystko wróci do normy, jeśli nie to idź do lekarza. Poczytaj tu https://antykoncepcjanamiare.pl/7-najczestszych-bledow-popelnianych-podczas-stosowania-tabletek-antykoncepcyjnych/ na ten temat jeśli chcesz

Odnośnik do komentarza

może trochę odbiegnę od tematu, ale co do piersi masa kobiet nie bada ich sobie. Do lekarza mało która chodzi z problemem, a przecież to bardzo ważne.Nie ma co czekać na to, żeby jakaś zmiana powstała, jakieś guzki, itp. Samobadanie może przynieść wiele pożytecznego, szybko można zauważyć najmniejszą zmianę. Warto mieć pomocną rękawicę do samobadania Femiglowe, polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...