Skocz do zawartości
Forum

To tylko kolezanka


Gość Kto

Rekomendowane odpowiedzi

Miała smutne życie, mieszkała w lesie z mężem i córką. Pewnego dnia wysłała córkę aby poszukała taty.

Ojciec i mąż tej rodziny nadużywał alkoholu, uciekał od żony która jest rozczeniowa, awanturnicza. 

On był skrytym człowiekiem który popadł w depresję i pół alkochol. Każdego dnia rozpoczynał od alkoholu, zaszywał się w lesie z dala od żony. Jedyna osoba która miała wpływ na niego to córka która była już duża i wiedziała że ojciec nie radzi sobie z alkoholem. Tego dnia kiedy matka wysłała ją po ojca był to ostatni dzień w którym widziała ojca żywego. 

Przyszła do domu i powiedziała matce że ojciec umarł w aucie. 

Żona musiała opuścić ten dom i przeniosła się do miasta, pidiela pracę i zaczęła życie od nowa. 

Poznała w pracy kolegę który był jej bardzo pomocny, wiedział że straciła męża i jest zdana tylko na siebie. Pomagał jak mógł, ludzie zaczęli gadać ze maja romans i z tego powodu musiał ukrucic znajomość z tą kobieta. Lecz w pracy byli blisko siebie, na zasadzie pracowników wykonujący swoje obowiązki. Kobiecie zaświtało że może by tak uwieść tego kolegę. On ukrywał przed żona że ma taki kontakt z pracownica, nie chciał wzbudzać zazdrości w domu. Pewnego dnia przyszedł i przyniósł jakieś ubrania po jej córce, aby dać komuś lub samemu wykorzystać bo szkoda wyzucic. Zaczęły się w z jej strony torowanie sobie drogi do faceta który miał pozostawić żonę dla starszej kobiety. W domu zaczęły się klutnie wycofywanie i pojawił się alkochol, pil codziennie i praktycznie wycofywał się że związku. Po paru latach trwania w sytuacji nie jasnej okazało się że ta kobieta prała koledze mózg nastawiała przeciwko żonie, 

On postanowił odejść z pracy i urwał kontakt na parę lat. Pewnego dnia zadzwoniła do niego i powiedziała mu aby się spotkać. W domu żona była wyczulona i powiedziała aby zakończył ta znajomość bo ta kobieta ma zły wpływ na niego. Stałeś się z agresywny i pijesz więcej niż kiedykolwiek. Nie zrozumiała co do niej się mówiło że nie życzy sobie już rozmów z nią. Potrafiła namówić wspólnego kolegę sby dzwonił i mówił że z jej ojcem jedt źle, wiedząc że to uczuciowy czlowiek i wiele lat znał się w z jej ojcem. 

Pewnego dnia na skoczyła w sklepie żonę tego kolegi i była bardzo nie miła. Żona nie wiedziała z kom ma do czynienia i przypadkiem dowiedziała się że to kobieta która kiedyś probowala rozbić rodzinę na sile. Bardzo się ta kobieta zmieniła jest duża i gruba. 

Doprowadziła kolegi rodziny do choroby depresyjnej a samego kolegi do nerwicy. 

Nie wiem czy jak można być takim człowiekiem i nie utrzymać swojego związku, gdzie doprowadziła do tragedii bo na czas nie spojrzała na swój problem, w którym żyła. Potrafiła przefarbować włosy aby upodobnić się do żony kolegi, lecz swój harakter jaki posiada wziol górę i wszystko popsuła, bo kto nie by chciał żyć z kobietą która jest roszczeniowa, podobno nie lubi pijaków, ale swoją osobą wpędza w alkochol izm ludzi którzy się z nią zadają. Dziś skupiła się na drugim koledze który u niej bywa codziennie, bo łącza ich interesy. On jest tagze pijakiem i bardzo lubi plotki wręcz się tym chelpi. 

Odnośnik do komentarza

Przypomniała mi się pewna czy historia. Byłem świadkiem jak kolega zadzwonił do kochanki wieczorem i cicho mówi prawie szeptem, pytam się go czemu tak cicho gadasz, a on mi pokazuje palec na usta. Po chwili mówi do słuchawki nie możesz mu podać tabletki na sen aby moglibyśmy swobodnie pogadać! Myślałem że się przesłyszałem nie mogłem uwierzyć co słyszę. Po tej rozmowie pytam koło czy ty zwariowałeś!?  a ten mi mówi że nie mogą się spotkać bo jest na celowniku jego kochanka,dlactego zaproponował jej rozwiązanie aby mogli swobodnie pogadać. Of tamtej pory mam rzyg w stosunku do kolegi,wole się od tego odciąć bo jebaniec zaślepiony pizda przekroczy granice i zrobi coś co będzie żałował, a jeszcze mnie w to wpierdoli. 

Opisuje to aby przedstawić, jakim może stać się człowiek który jest jest pozbawiony człowieczeństwa. 

Najlepiej od takich kurew się odsunąć. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...