Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Uczucie odciecia od rzeczywistosci nieostry wzrok, wysoki puls, zmeczenie i pustka w glowie


Gość Aleksander

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksander

Na wstępie zaznaczę, że nie byłem u lekarza z żadnym urazem. 10 miesięcy temu doznałem urazu głowy, po tygodniu wszystko było w porządku, w styczniu tego roku doznałem urazu głowy w kasku podczas jazdy na nartach, była to lekka kontuzja - następnego dnia czułem się dobrze mój ostatni uraz głowy w tym roku miał miejsce pod koniec maja po imprezie miałem objawy przez mniej niż tydzień. Potem nic się nie stało i czułem się dobrze do miesiąca temu, kiedy zacząłem mieć łagodną mgłę mózgu. byłem wtedy na wakacjach i wróciłem z nich 3 dni temu, nie spałem przez 25 godzin wracając do domu i tego samego dnia wróciłem postanowiłem iść na imprezę do znajomego w nocy Na imprezie wypaliłem całe cygaro i jointa z marihuaną, ale alkoholu nie piłem. Wróciłem do domu o pierwszej w nocy i zauważyłem, że moje serce szybko bije. Wypiłem dużo wody i usiadłem na łóżku potem zamknąłem oczy na kilka sekund i zostałem odcięty na 2 godziny (czy to ze mnie tak "odcielo" bylo spowodowane zmeczeniem czy to cos powaznego?) gdy się obudziłem serce wciąż biło szybko teraz, po 3 dniach, moje serce dalej bije szybko a ja cały czas jestem zmęczony, momentami moj wzrok jest jakby zamazany i nieostry, czuje jakby pustke w glowie i czuję się „odłączony od rzeczywistości” – np. kiedy byłem dzisiaj w sklepie czułem się tak, jakbym był tam tylko z moim ciałem, a nie moja głowa. Czuję się okropnie podczas grania na komputerze mam mdłości. myślę, że wpłynęło to również na moją pamięć. byłem osobą zdrową, nie biorę żadnych leków, Imprezowalem z przyjaciółmi co tydzień przez ostatni rok, wszystko zaczęło się 2 miesiące po ostatnim urazie lekką mgłą mózgu, a teraz czuję, że jest coraz gorzej. Potrafie ogladac tiktoka i nic do mnie nie dochodzi.  szkoła zaczyna się za miesiąc i chcę to naprawić Nie mam bólów głowy, czasami czuję ucisk na głowie jedyne Czy fakt, że zostałem odcięty tej nocy na 2 godziny, kiedy byłem zmęczony, był czymś poważnym, czy tylko zmęczeniem? Czy to może wskazywac na nadcisnienie lub cos innego z krwią/sercem czy moze jest to typowo neurologiczna sprawa? Dodam, że za tydzień mam wizytę u lekarza. Jakie testy wykonać? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...