Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Które etui do okularów według Was wybrać?


Gość ŁucjaM

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie jeżeli szukacie naprawdę dobrej jakości w zakresie etui na okulary, aby przede wszystkim skutecznie chronić je przed uszkodzeniem i oczywiście, zeby jednak posłużyło dłuższy czas. Jakoś na żadne dobre rozwiązanie trafić nie mogę, dlatego przychodzę do Was z pytaniem może pomożecie mi w podjęciu dobrej decyzji zakupowej i też na jakie aspekty zwrócić uwagę według Was. Pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Gość KerlaSik

Zdecydowanie warto rozejrzeć się wśród różnych propozycji i też porównać je sobie pod względem jakości oraz funkcjonalności w codziennym użytku, żeby jednak okulary były dobrze chronione tym bardziej że często po prostu walają się w torebce . Dlatego tutaj mogę polecić do sprawdzenia bardzo fajne zestawienie na ceneo - https://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_okularow/Rodzaj:Etui.htm gdzie dowiecie się więcej i jednocześnie od razu sprawdzicie różne opcje dla siebie pod względem jakości wykonania. U mnie fajnie się sprawdza "Stylion Twarde etui futerał na okulary kratka ET-103DStylion Twarde etui futerał na okulary kratka ET-103D" także możecie sprawdzić i dajcie znać jak się udał zakup :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...