Skocz do zawartości
Forum

spóźniający się okres


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Moje cykle bywają rozne ostatnio np 28dni wczesniej 32 a jeszcze wczesniej 39 przez to że owulacja sie przesunęła i była pozniej. Troche sie nie pokoje bo mam dzis 35 dzien czyli i okresu nie ma, odczuwam bol piersi i sa nabrzmiałe tak jak przed okresem Oraz dyskomfort w podbrzuszu jak zawsze. Słyszałam że mozna mierzyć temperaturę sobie najlepiej rano wyszło mi 35,40stopni. Dodam że z partnerem zawsze zabezpieczamy sie prezerwatywa i dodatkowo nie konczy we mnie. Prezerwatywa nigdy nie pękła ani nic . Bardzo sie niepokoje prosze o odpowiedzi jakies 

Odnośnik do komentarza

Ja mam bardzo nieregularne cykle, ale chcemy zaplanować dziecko poprzez NPR, tylko że w przypadku kiedy ja nie wiem, kiedy mam dni płodne, to jest ciężko cokolwiek zaplanować... Ostatnio używam pomocniczego monitora płodności afrodyta smart, z polecenia koleżanki. Na podstawie poziomu lh, danych o śluzie, diecie, lekach, chorobach, mam wyznaczane dni płdone. Obserwuję wszystko i powoli chyba udaje mi się samej rozpoznawać kiedy ma nadejść owulacja. Wydaje mi się, że nie w każdym miesiącu ją mam, ale cykle bezowulacyjne podobno czasem się zdarzają... Cóż mam nadzieję, że już niedługo przystąpimy do starań z powodzeniem

Odnośnik do komentarza

Przy takich bardzo nieregularnych cyklach może warto zmienić sposób zabezpieczania się? Jak weźmiesz tabletki to one pomogą Ci wyregulować cykl i nie będziesz się już stresować spóźniającą się miesiączką. Bardzo skuteczne w tym zakresie są Drovelis, regulują cykl i dają nawet 99% zabezpieczenia przed ciążą. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...