Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Notoryczny problem z oddechem od roku. Proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Piszę ten post, ponieważ liczę, że może ktoś miał podobną sytuację do mnie i w końcu uda mi się poprawić moje zdrowie.

Od jakiegoś roku mam problemy z oddechem. Mam trudności we wzięciu pełnego oddechu, ponieważ idzie to o wiele ciężej niż w przeszłości. Byłem już u kilku lekarzy i każdy tylko zlecał dodatkowe badania, ale nic na nich nie wyszło. Miałem robioną fiberoskopię, tomografię zatok, a także kilka innych badań, ale nic za bardzo nie wychodziło. Jest to dla mnie bardzo problematyczne, ponieważ często mam problem ze wzięciem pełnego oddechu, przez co mam wrażenie jakbym był coraz gorzej dotleniony.

Pragę tu zaznaczyć, że nie mam wydzieliny z nosa, którą musiałbym wydmuchać itp. Jest to po prostu jakby problem, że podczas brania oddechu coś mi go blokuje i nie mam pełnego przepływu powietrza. Przepraszam za lekko chaotyczną wypowiedź, ale chciałbym jak najlepiej to opisać. Codziennie rano muszę również dmuchać nos jednak po zrobieniu tego nie ma żadnej poprawy. Aktualnie wziąłem się za praktykowanie ćwiczeń oddechowych Butejko, więc może to lekko pomoże, chociaż sam nie wiem. 

Proszę o pomoc bardzo utrudnia mi to życie, a sam już nie wiem do kogo się zgłosić skoro, lekarze nie wiedzą, jak mi pomóc. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...