Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na poprawę libido


Gość livi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy takie tabletki mogą zadziałąć? Może postaram sie tutaj opisać swoją sytuację.Jestem w związku od 6 lat, mam 24 lata. Zwiazek bardzo szczęśliwy ale nie mam zupełnie ochoty na seks. Nigdy nie mialam zbyt duzego libido bralam tableyki i myslalam ze to jest przyczyna. Odstawiłam je dwa lata temu. Niestety libido mam na poziomie -1000. Partner mnie pociąga ale sam seks już nie.
Chce lubic seks.... co jest ze mna nie tak,? Co moge zrobic by obudzic w sobie ta chec?

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę aby problemem tutaj były tabletki i ich odstawienie. Myślę, że przyczyna jest inna. Po pierwsze polecam zrobić sobie badania hormonalne. Jeśli wszystko jest z tym w porządku to warto zadbać o uzupełnienie witamin i minerałów.Bardzo dobry skład mają tabletki Libido therapy na libido. Jeśli spadek libido nie jest związany z hormonami to pomogą.

Odnośnik do komentarza

To norma.Jesli nie jesteś podniecona to pochwa ma długość 5 cm. Dopiero pod wpływem podniecenia jest w stanie wydłuzyć się do długości członka i nawet do kilkunastu centymetrów. Tabletki libido therapy sprawiają,ze o wiele łatwiej jest się podniecić tak wiec powinny pomóc. Trzeba tylko pamiętać o regularnym ich przyjmowaniu. Regularnosć ma tutaj bardzo duze znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Równiez je brałam Mi te tabletki pomogły po 2 tygodniach stosowania.Oczywiscie liczy się tutaj regularne branie tabletek bo jedynie przy regularnym braniu tabletki moga pomóc. A brałam przez jakieś 3 miesiace. Aktualnie nie biorę, libido nadal jest dobre ? Wydaje mi sie, ze duże znaczenie tutaj miało równiez ograniczenie stresu, przestałam sie ogólnie tak denerwować w robocie i wrzuciłam na luz....

Odnośnik do komentarza

LIbido therapy to ziołowe tabletki tak wiec nie powinnaś się tutaj obawiać o działania niepożądane bo takowych nie maja. Co do tabletek anty to czsto tak się dzieje. NIe zastanwiałąś sie jednak na tym aby spróbować zmienic tabletki na inne? Może to by podziałało?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...