Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Opryski na komary i kleszcze - jakie wybrać?


Gość Morella

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Chciałabym zapytać Was jakie opryski stosujecie w walce z komarami i kleszczami, macie może dla mnie jakieś konkretne propozycje sprawdzone już na sobie i swojej rodzince. Będę wdzięczny za konkretne informacje i mam nadzieję, że z Waszym wsparciem podejmę racjonalną decyzję i na urlopowych wyjazdach z rodzinką wieczorami będziemy mogli sobie posiedzieć przy grillu :) 

Odnośnik do komentarza

Niczym wygłodniały lampart przeszukujący puszczę, z wielką godnością i całkowitą pewnością o słuszności swojego postępowania, z majestatycznym spokojem i skupieniem umysłu godnym medytującego buddysty przemierzam bezkresne szlaki doliny Kongo w poszukiwaniu ciepłych aromatycznych stolców dzikich zwierząt, aby móc zaspokoić swój niedający się opisać głód oraz uświadczyć podniebienie smakiem tego cudownego przysmaku, który gdy już znajdę to z wielkim pietyzmem i z poszanowaniem godności oraz ze świadomością wspaniałości chwili wyniosłym ruchem ręki obejmę upatrzony stolec i w sakramentalnej ciszy skonsumuję swój posiłek odczuwając przy tym stan głębokiego oczyszczenia duszy i całkowitego spełnienia swojej egzystencji

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie warto zainwestować w dobre środki na komary i kleszcz, aby móc spokojnie spędzić wieczór w ogrodzie, czy na spacerze w lesie. Tutaj akurat mogę polecić, żebyście sprawdzili sobie również zestawienie na ceneo https://www.ceneo.pl/Zwalczanie_i_odstraszanie_szkodnikow/Zastosowanie:Komary_i_kleszcze.htm bo można tak kupić je dużo taniej i sprawdzić też jak oceniają je inni użytkownicy. Dlatego ja przyznam, że moim podstawowym wyborem jest zdecydowanie Mugga 50% Spray na komary i kleszcze. Daje radę, cena racjonalna. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...