Skocz do zawartości
Forum

Rosnący brzuch bez objawów ciąży


Gość Kate M.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam 22 lata i dość dziwny problem... Ostatnio - jakieś 2 tygodnie już zauważyłam u siebie rosnący brzuszek.. wiem, że może to i głupio brzmi, ale każda kobieta zna swój organizm i wie, co jest nie tak w danym czasie. Pomimo stosowania diety, brzuszek został bez zmian, a nigdy tak nie bylo jeżeli miałam podobny problem (oczywiście nie duży, jestem szczupłą osobą-raczej chodziło o małe "wałeczki" ) Mam dziwne zmiany nastroju, zmiany żywieniowe.. Z chłopakiem zawsze się zabezpieczaliśmy i był to ostrożny stosunek, także "przerywany". Nie był pewny czy raz na czas udało mu się wyjść jedynie... Czy to możliwe, że mogę być w ciąży mimo iż mam dalej normalnie okres? Nie bolą mnie piersi itd.?

Wiem, że organizm każdej kobiety reaguje inaczej... ja też choć mama i babcia miały masowe plamienie np. przy pierwszym razie, ja np w cale nie miałam... trudno więc mi się ustosunkować do ich zachowań, kiedy były w ciąży... Proszę o podpowiedź.

Kasia M.

Odnośnik do komentarza

ludzie, w ciąży nie ma się okresu! Można mieć co najwyżej skąpe plamienia spowodowane np powiększaniem się macicy. Bardziej obfite zaś mogą świadczyć o poronieniu! i nie ma takiej możliwości, żeby nie czuć, iż jest się w ciąży... ja też długi czas nie wiedziałam, że jestem w ciąży, wydawało mi się, że może mi się okres spóźnia z nerwów albo przez infekcję... w końcu się zabezpieczałam. A gdy się dowiedziałam o ciąży, to dopiero wtedy skojarzyłam pewne fakty... że jednak miałam jakieś objawy np mdliło mnie... choć bez wymiotów itp

Odnośnik do komentarza

Ja miałam akcje typu ciąża z zaskoczenia ale u innych, że nagle dowiadujesz się że osoba po której ostatnią rzeczą jaką by się powiedziało to to że jest w ciąży, nagle urodziła dziecko. Pierwsza to była moja nauczycielka z liceum której nie lubiłam. Pewnego dnia przychodzi pani na zastępstwo i mówi że pani ... urodziła synka a my wszyscy szok bo "kurde kiedy ona w ciąży była." W sumie dobrze bo już nie musiałam tej baby oglądać. Moja kumpela ze studiów to też tak urodziła z zaskoczenia dla wszystkich. I to obie takie chudzinki były że nie było widać. Moja babcia też ponoć miała taką akcję jak mojego ojca rodziła.

Odnośnik do komentarza

Co wy, nie ma czegoś takiego jak ciąża z zaskoczenia. Owszem, gdy kobieta jest pulchna, to może swoje dodatkowe kilogramy przypisać po prostu słabemu metabolizmowi. Tak samo jest z jakimiś zgagami, wzdęciami itp. Kobiety tłumaczą sobie te wszystkie objawy na różny sposób, np jakąś niestrawnością, stresem, złym sposobem odżywiania się, nie pójdą do lekarza tzn do ginekologa, nie zrobią testu, bo nie chcą przyjąć do wiadomości tego, iż są w ciąży. Poza tym niektóre dziewczyny mają mały brzuszek podczas ciąży. Jednak jakieś objawy zawsze są tylko kobiety je po prostu olewaja

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem to jest możliwe ale z drugiej strony trochę śmieszne. Bo jak można nie wiedzieć ze jest się w ciąży. Ale skoro nakręcili cały program kilkunasto odcinkowy o ciążach z zaskoczenia to widać można

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

co wy chcecie powiedziec ze kobieta nie wie ze jest w ciazy prawie do konca czy do kkonca a sory jak sobie niby tumaczy ruchy dziecka jak moze ich nie czuc?no jakos trudno w to uwierzyc no do 4 miesiaca to jeszcze wiarygodne ale pozniej to juz nie bardzo .... niewiem ale te historie to chyba jakies wymyslone musza byc

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkich mam na imię Elżbieta mam taki problem od stosunku z mężem minęło 3 dni a przed nim jeszcze kilka krotnym stosunkiem jeszcze były dwa odczuwam bolesne podbrzusze i lekkie mdłości i większy apetyt do jedzenia czy to oznacza ciąża pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...