Skocz do zawartości
Forum

Wojsko


Gość Usmiech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Młody emeryt, a jednak nie stary bo do wzięcia. 

Czekam na swoją zielona rusałkę, która będzie mnie musztrowac i 0stawiac na baczność. 

Jestem gotowy po mimo spoczynku zaeodowowego. 

Będę Ci nosił plecak i menaszkę, będziemy chodzić na długie spacery i będę miał ci śpiewał piosenki. 

Jestem dobry w wielu rzeczach, mam umysł ścisły więc nie ma problemu, abym pomógł Ci w wielu problemach dnia codziennego. 

Czekam na ciebie moja rusalko ? 

Ja wiem ze jesteś gdzieś i odezwiesz się do mnie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Kafeteria ogóle

Z tego co opisujesz to wynika że jesteś trepem. A to już trzeba się liczyć z tym że na początku będzie fajnie a później trzeba będzie wstawać przed szósta i ubierać się na czas, jeśli zachcesz mnożyć i dzielić z rana łóżko na trójkąty i kwadraty. A przeraża mnie składanie sznorowek w kostkę. 

PS. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Usmiech napisał:

Witam. 

Młody emeryt, a jednak nie stary bo do wzięcia. 

Czekam na swoją zielona rusałkę, która będzie mnie musztrowac i 0stawiac na baczność. 

Jestem gotowy po mimo spoczynku zaeodowowego. 

Będę Ci nosił plecak i menaszkę, będziemy chodzić na długie spacery i będę miał ci śpiewał piosenki. 

Jestem dobry w wielu rzeczach, mam umysł ścisły więc nie ma problemu, abym pomógł Ci w wielu problemach dnia codziennego. 

Czekam na ciebie moja rusalko ? 

Ja wiem ze jesteś gdzieś i odezwiesz się do mnie ?

Ja mógłbym zostać twoim rusałem ale pod dwoma warunkami. Po pierwsze masz dużo kasy a po drugie to ja w naszym związku będę generałem. Jeżeli spełniaszte warunki możesz już słać mi prezenty. Adresuj na Berdyczów. 0becnie mam 77 lat ale mam krzepę nie tylko w łapach. Dam ci zdzisiu popalić:)

A na razie wolno ci o mnie marzyć. Ty baranie.

Odnośnik do komentarza

Neptun daj spokój. 

Danki tak mają że się wściekają, z byle powodu. Czym starsza tym mniej dystansu do siebie mav, a przecież dzieci odmładzają choćby przez stan posiadania. 

Jedna to nawet była gościnna hehe, lecz nie potrafiła zatrzymać gęby i pościła, no i teraz ma co ma. 

A kiedy młodość mija to stajesz się niczyja. 

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest. 

Moja znajoma od kielicha to równa babka. Danka ma na imię. 

Chodź już nie mloda,to znajomych ma tyłu że ja osobiście nie znam. Jak to robi nie wiem. Urok osobisty Ma i do tego wsparcie wianuszka koleżanek 

NA Facebooku. 

Odnośnik do komentarza
Gość Brzoskwinka

Jak was tak czytam stare pierdoły to przypomina mi sie mój nauczyciel który zaszywał sobie rozporki w gaciach. Mówił nam szesnastolatkom, że robi to po to żeby go nie poniosło. A wyglądał jak łachudra w garniturze. 

Wy też tak pierdolicie bez sensu i składu sprawiając wrażenie jakbyście zaznali seksu ekstra. Ale myślę, że ten seks ekstra to własna rąsia i zdjęcie gołej cizi.

Wy chujki zwykłe jesteście.

Odnośnik do komentarza
Gość Siostra skowronka

Intelektu to tu nie zaznasz, bo nikt z was tagiego nie posiada. 

Szkoda ze mamy spier.. Ne społeczeństwo, które wszędzie szuka i doszukuje się zła, podtekstów które mogą padowac pod ich osoby z życia wzięte. A tym samym szukają odwet aby dopiec ludziom którzy tu opisują bzdury nie związane z rzeczywistością, bo kto normalny by opisał swój kawałek życia prawdziwego, no kto!? Bo tylko ci co mają zaburzenie poznawcze. Przykre że ten nośnik platformy zeszedł na psy i nieciekawi w wypowiedzi ludzie psują go bo tsk uważają za słuszne w ich ocenie. 

Proszę o nie odpisywać na mój apel, ponieważ nie nic mądrego nie spodziewam się tu z wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

To intrygujące co pisze siostra skowrona. Wg niej my jesteśmy idiotami ale ona plasuje sie nieco wyżej. Tak mniej więcej na poziomie intelektualistki ocierającej sie o genialność. Z analizy jej tekstu wynika jednak, ze to poziom maturalny co najwyżej. Słabo moja panno. 

Zgoda, że to forum jest w stanie agonalnym. Przez niczym nie uprawnioną reklamę jakichś popierdolonych degeneratów. Ale na pewno nie przez ludzi piszących tutaj. A oni są różni tak jak różne są skomplikowania życiowych zakrętów.

 

Szum suchych traw pod stopami. Jakby nuciły melodię śmierci.

Przytul mnie oddechem ciepłym.

Ciałem spoconym.

Duszą mroczną.

Daj dłoń.

 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Gość Rowp napisał:

Banda starych puyebow bez normalnego zajęcia. Dobrze ze forum ogarnęła fala spamu, lepszy spam niz wypociny sanato kur.wacjuszy.

Odejdź baranie w pokoju. 

Gdybyś nie zrozumiał uprzejmości to paszoł won. Do budy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...