Skocz do zawartości
Forum

Mój mąż ma problem z erekcją


Gość Natalera

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc ! Mój mąz ma od jakiegoś czasu problemy z erekcją Do lekarza nie chce iść ale chce... zamówic sobie viagrę przez internet ;/ Ma dopiero 30 lat oraz jestem zdania,że nie powinien faszerować się takimi środkami. Nie wiem jak mu to wyperswadować. Czy możecie mi doradzić jak z nim o tym porozmawiać oraz jak mu odradzić branie viagry?
Czy są może jakieś ziołowe zamienniki viagry, które nie mają efektów ubocznych jak ten właśnie środek?

Odnośnik do komentarza

a z czego może to wynikać? Może Twój mąż ma stresującą pracę? Wszystko zaczyna się w głowie... Może coś Go blokuje? Słyszałam, że mango jest świetnym afrodyzjakiem ewentualnie jakieś tabletki ale polecam na pierwszy rzut te z L arginina.

Odnośnik do komentarza

Ja również polecałabym się zastanowić nad tym co może być przyczyna takich problemów z erekcją.. … Przecież nie biorą się z niczego. Coś musi być powodem. Na forum nie doradzimy Ci nic sensownego jeśli sama szczerze nie porozmawiasz z męzem . wiagra jest przypisywana przez lekarza i to lekarz decyduje czy może ją brać czy nie. Zastanawialiście sie może nad ziołowymi środkami na erekcję? W wielu przypadkach mogą dać efekty takie same jak wiagra oraz przy tym są bezpieczne. Na przykłąd Man power czy cum on

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi. No niby ma stresującą pracę ale czy naprawdę tak bardzo mogło to na niego wpłynąć? Aż tak go zablokować? Próbowałam z nim rozmawiać wczoraj i jak do ściany. Zupełnie się zaciął oraz nic nie chce mówić na ten temat. Już sama nie wiem jak to zacząć.... Swoją drogą to mogłabym mu wspomnieć o takich specyfikach. Czy dostane je w aptece?

Odnośnik do komentarza

Pewnie,że tak... Mężczyźni bardzo poważnie czasami podchodzą do swojej pracy. Mój równiez jak miał stresujący okres w pracy to się bardzo denerwował oraz nasz seks kulał. Z tym,że my wybraliśmy się do seksuologa oraz seksuolog zamiast viagry polecił nam te środki. 

Odnośnik do komentarza

Cześć Natalera, powiedz mi czy on jest zmęczony albo bierze używki??? Często narkotyki i zmęczenie wpływają na brak erekcji. 

Mój były po amfie miał tak samo. Chłopak koleżanki, po marihuanie też. W wieku 18 lat mu nie stawał a dziewczynie nic nie brakowało. W końcu go zdradziła bo nie czuła się atrakcyjna. Ale to nie była prawda więc nie popadaj w kompleksy choć wiem, że to ciężkie. Mojemu też czasem nie staje gdy jest przepracowany, zmęczony albo bierze amfetaminę. Po marihuanie mu stoi ale nie dochodzi. To zależy od organizmu. Może spróbuj ze swoim  się zrelaksować, kilka dni odpoczynku, niech myślami ucieknie od stresów ciało też niech odpocznie. Zobaczysz czy będą efekty. Oczywiście w tym czasie żadnych używek. 

Napisałam też swój post po nicku poznasz. Może coś mi doradzisz? Powodzenia w twojej sytuacji i  z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Anja napisał:

Cześć Natalera, powiedz mi czy on jest zmęczony albo bierze używki??? Często narkotyki i zmęczenie wpływają na brak erekcji. 

Mój były po amfie miał tak samo. Chłopak koleżanki, po marihuanie też. W wieku 18 lat mu nie stawał a dziewczynie nic nie brakowało. W końcu go zdradziła bo nie czuła się atrakcyjna. Ale to nie była prawda więc nie popadaj w kompleksy choć wiem, że to ciężkie. Mojemu też czasem nie staje gdy jest przepracowany, zmęczony albo bierze amfetaminę. Po marihuanie mu stoi ale nie dochodzi. To zależy od organizmu. Może spróbuj ze swoim  się zrelaksować, kilka dni odpoczynku, niech myślami ucieknie od stresów ciało też niech odpocznie. Zobaczysz czy będą efekty. Oczywiście w tym czasie żadnych używek. 

Napisałam też swój post po nicku poznasz. Może coś mi doradzisz? Powodzenia w twojej sytuacji i  z góry dziekuje

Co za cpunerska socjeta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...