Skocz do zawartości
Forum

Podwyższone ezynofile przy bólach głowy i wyborczynach na skórze


kinga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
wynik biopsji szpiku wyszedł dobry,to wiem z rozmowy telefonicznej z lekarzem .W lipcu jadę ponownie do hematologa bo wyniki sie nie poprawiają nadal jest tak jak było spadaja mi płytki krwi i krwinki czerwone hemoglobina sprawdzałam poziom żelaza i jest dobre wiec to anemia z niedoboru żelaza nie jest,po niedzieli ide do lekarza po skierowanie na morfologie kontrolną musze sprawdzać co miesiąc w maju nie sprawdzałam wogóle nie miałam czasu bylam zabiegana przez przygotowania do pierwszej komunii mojej córki i nie myślałam o wynikach.Aleksandro a co dolega twojemu mężowi,bo mi nic nie jest tylko po prostu mam kiepskie wyniki bez żadnych innych objawow.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra79

Bardzo się cieszę, że wyniki masz dobre. Mam nadzieję, że wyniki morfologiczne też będą prawidłowe. Mój mąż od 5 lat cierpi na zapalenie błony naczyniowej oka. Nigdy na nic nie chorował, ogólnie cieszy się dobrym zdrowiem. Choroba przyszła znikąd. Na początku myśleliśmy, że coś mu wpadło do oka, ale z dnia na dzień było coraz gorzej. Mąż udał się do lekarza i tam (nie odrazu) zapadła diagnoza. Choroba objawa się bardzo wysokim ciśnień w oku i zapaleniem błony naczyniowej oka. Wyniki krwi są dobre, ale mąż ma od 5 lat bardzo wysokie stężenie eozynofili( podejrzewamy, że ma to silny związek z Jego chorobą) choć lekarze nie zwracają na ten czynnik uwagi. Byliśmy nawet u hematologa, który stwierdził, że aby dokładnie określić poziom eozynofili zaleciłby biopsję, choć nie widzi szczególnej potrzeby. My jesteśmy zdesperowani i po 5 latach walki, cieżkich sterydach podawanych do oka oraz niezliczonych wizytach u lekarzy różnej specjalizacji - chcieliśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat biopsji.
Pozdrawiam Cię serdecznie i będe śledzić Twoje losy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...