Skocz do zawartości
Forum

Uczucie powiększonego brzucha przy podejrzeniu ciąży


Gość Effolka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo się boję czy nie jestem w ciąży. Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem 23 listopada. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale do wytrysku nie doszło we mnie. Po wytrysku nie uprawialiśmy już sexu i moja pochwa nie miała już styczności z spermą. Wykonałam test ciążowy po 10 dniach od stosunku. Wynik wyszedł negatywny. Z tego co wiem to ciąża bez wytrysku jest mało możliwa tym bardziej jak wykonałam test i wyszedł negatywny wynik. Jednak mam wątpliwości bo boje się że mógł być on wykonany zbyt wcześnie. Okres mam regularny i zazwyczaj dostaje go na początku miesiąca. Nie pamiętam jednak dokładnej daty ostatniego okresu więc nie umiem określić czy mi sie teraz spóźnia czy nie. Wiem tylko tyle że okres mam zawsze na początku miesiąca. Boje się bo od początku miesiąca minęło już 5 dni. Mój brzuch wydaje się troszeczkę większy, odczuwam ból w okolicach podbrzusza, bolą mnie sutki, mam zmienne nastroje. Mam zawsze takie objawy przed okresem ale boje się czy to nie objawy ciąży. Czy jestem w ciąży czy po prostu te objawy występują bo zbliża mi sie okres? Prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Test jest wiarygodny przynajmniej 14 dni po owulacji. 10 dni to trochę za wcześnie, mogło nie wykryć. W tym momencie jesteś jak dobrze liczę 12 dni po stosunku więc też jeszcze test może nie wykryć. To że nie było wytrysku w środku to zmniejsza twoje szanse na zajście w ciąże ale nie wyklucza ich całkowicie. Natomiast po tym że nie masz jeszcze okresu można insynuować że z tym seksem mogłaś trafić na dni płodne (nie musi to też oznaczać od razu ciąży). Jak się boisz tej metody to pomysl o jakimś pewniejszym sposobie zabezpieczania się.

Odnośnik do komentarza

Janusz z Ciebie taki znawca jak ze mnie baletnica. Jak równe zeru? Przecież przed wytryskiem facet wydziela preejakulat w którym są plemniki zdolne do zapłodnienia wiec ryzyko ciazy jest bo stosunek nie byl zabezpieczony dni byly prawdopodobnie płodne, test zrób po 2 tygodniach z moczu a z krwi mozesz zrobic juz w przychodni i bedziesz miala pewnosc, a na przyszlosc sie zabezpieczaj

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

no akurat mnie by nie pocieszalo to ze facet wyjał. moja znajoma tak zaszła w ciaze uprawiała seks z chłopakiem z rok i zawsze wyjmował bylo ok a pewnego dnia test i bach ciaza. i zaklinal sie ze nie skonczyl w niej nawet na poczatku nie wierzyl ze jest w ciazy w zasadzie ona do tej pory nie wie jak zaszla bo przeciez przez rok zawsze bylo spoko, mnie sie zdaje ze mogl miec kropelkowanie a ona dni plodne i stalo sie

Odnośnik do komentarza

w sumie masz racje ale tez niewiadomo konkretnie kiedy to jest poczatek miesiaca bo moze to byc np 2-3 i wtedy by sie okres spoznial, ja mysle ze najlepiej zrobic badanie krwi beta hcg i wtedy sie okaze, no ale Janusz ma troche racji musialabys miec pecha to sie rzadko zdaza no ale jednak sie zdarza
ps.
przepraszam janusz myslalam ze napisales rowne zeru w sensie ze w ogole niemozliwe

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...