Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ciągłe łapanie infekcji + totalny brak sił z dnia na dzień


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od jakiegoś czasu mam problem z ciągłymi infekcjami i złym samopoczuciem.
Nie wiem czy to wiązać z przebytym COVID-19, ponieważ wcześniej też sporadycznie ale jednak chorowałem.
W lutym przeszedłem covid i średnio co 2/3 tygodnie mam jedną z dwóch sytuacji:

- albo źle się czuje bo łapie jakąś infekcje - tutaj zastosowano broncho-vaxom (jestem po pierwszej 10dniowej dawce, jeszcze 2 x 10), ponieważ wszystkie badania krew, mocz, kał itp są w normie (oprócz kreatyniny, którą mam cały życie podwyższoną)
- albo z dnia na dzień łapie mnie totalny brak sił tj. kładłem się spać w pełni sił, a wstaje totalnie bez sił i kolejne spanie czy to w dzień czy w nocy nie "ładują" mojego organizmu

zaczynam podejrzewać, że moje problemy są natury psychicznej (duże stresu latami za dziecka w domu, rodzice pijący itp), a obecnie dużo stresu w pracy. Jednak nie wiem czy to dobre spostrzeżenie, ponieważ kiedyś przez ok. pół roku praktycznie cały czas bolała mnie głowa i wszyscy wysyłali mnie do psychologów i psychiatrów, a wystarczyło trafić na dobrego neurologa, który przepisał mi Flunarizinum WZF aby moje problemy z bólem głowy się skończyły.

Prośba o poradę, bo dochodzę do wniosku, że mój przypadek jest fatalny i medycyna nie jest wstanie sobie z nim poradzić, albo trafiam na jakiś niekompentetnych lekarzy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...