Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Lekarze - umawianie wizyt online


Gość Joasia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej drodzy grupowicze. Polećcie proszę jakąś aplikacje z funkcją umawiania się na wizyty online do lekarzy. Zależy mi na lekarzach różnych specjalizacji a nie tylko na interniście. W necie znalazłam kilka pozytywnych opinii na temat MojeZdrowie24. Czy faktycznie aplikacja jest godna uwagi? Sprawdza się? Wielkie dziękuję za wszystkie komentarze 

Odnośnik do komentarza

Mojezdrowie24 znałam już rok temu i próbowałam z niej korzystać. Niezbyt działała tak jak powinna. Kilka dni temu do niej wróciłam gdyż dostałam informację o zmianie nazwy. Faktycznie obecnie aplikacja działa bez zarzutu. Nie wiesza się. Nie zacina. Ma Nowe funkcje, zaś stare opcje zostały poprawione. Moje z czystym sumieniem polecić apke.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2022 o 06:16, consuelo26 napisał:

Z samym umawianiem wizyt online nie mam problemu. Natomiast nienawidzę tych teleporad :,(

Ja mam aplikację mojezdrowie24 zainstalowaną na telefonie z androidem. W dolnym menu w zakładce WIZYTY jest opcja umów wizytę online wideoporadę lub umów wizytę w gabinecie. Klikamy umów wizytę online i wybieramy specjalistę którego szukamy, resztę umawiamy tak jak zwykłą wizytę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...