Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Platforma do gabinetu


Gość Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście mogli polecić platformę do gabinetu lekarskiego, która zapewnia wystawianie skierowania, recept i podgląd dokumentacji w chmurze. Platforma powinna być łatwa w użyciu. Potrzebuję polecenia sprawdzonej platformy, która jest warta zakupu. Dziękuję ? 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Kaśka6 napisał:

Klinika24 to platforma, która posiada wiele funkcji. W swoim gabinecie często używam modułu rejestracji pacjentów, możliwości rozliczania czy z terminarza wizyt. Te funkcje wprowadziły porządek w gabinecie.  Polecam.

Dziękuję za polecenie. Przejrzałam ofertę platformy Klinika24 i uważam, że jest korzystna. Wierzę, że usprawni pracę mojego gabinetu, wprowadzi porządek w dokumentacji oraz w terminarzu wizyt.

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_90

Również miałem okazję zakupić platformę Klinika 24 do swojego gabinetu. Wszystko działa sprawnie i jest na swoim miejscu. Z platformy mogę wystawić recepty, skierowania oraz rozliczyć płatności z pacjentem. Jeśli ktoś się zastanawia to mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja72
W dniu 30.06.2022 o 12:32, Gość Jarek88 napisał:

Ja wystawiam skierowania i zwolnienia bezpośrednio z platformy Klinika24. Jest to dla mnie łatwa w obsłudze platforma i jestem zadowolony z jej funkcjonowania. Jest bardzo pomocna na co dzień... 

Czy ta platforma ma również funkcje harmonogramu wizyt? Najbardziej potrzebowałabym właśnie pomocy i wprowadzenia porządku w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Barbara_87
W dniu 11.07.2022 o 12:57, Gość Alicja72 napisał:

Czy ta platforma ma również funkcje harmonogramu wizyt? Najbardziej potrzebowałabym właśnie pomocy i wprowadzenia porządku w tym temacie. 

Tak, ta platforma ma harmonogram wizyt. Całkiem dobrze się sprawdza. Bardzo lubię pracować z tą platformą. Bardzo pomocna na co dzień :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.07.2022 o 12:57, Gość Alicja72 napisał:

Czy ta platforma ma również funkcje harmonogramu wizyt? Najbardziej potrzebowałabym właśnie pomocy i wprowadzenia porządku w tym temacie. 

Platforma posiada intuicyjny harmonogram wizyt. Jest to dla mnie bardzo pomocne! Polecam.

Odnośnik do komentarza

Doceniam platformę za wgląd w aktualny grafik wizyt. Jest to jeden z ważniejszych aspektów wyboru tej platformy. Jestem z niej bardzo zadowolona! Jednym kliknięciem widzę wszystko na temat odwołanych wizyt. Mogę spokojnie wypić sobie kawę, bez stresu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...