Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy mam powody do obaw?


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Robilem sobie dzisiaj próby wątrobowe i wszystkie byly w normie jednak niepokoi mnie bilirubina całkowita 1,17 mg/dl niby jest norma do 1,2 Ale niektorzy piszą ze norma jest do 1,1. Jak myślicie ta bilirubina jest dobra czy nie?

Odnośnik do komentarza

Odbiłam się o niejedne drzwi przychodni. Nikt nie potrafił zdiagnozować mojego problemu. Pomoc otrzymałam iMed24. Specjaliści posiadają dużą wiedzę i nowoczesny sprzęt, który im pomaga w codziennej pracy. Przede wszystkim potrafią leczyć. Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Anna Flak
W dniu 10.06.2022 o 09:02, Gość Iwona P. napisał:

Odbiłam się o niejedne drzwi przychodni. Nikt nie potrafił zdiagnozować mojego problemu. Pomoc otrzymałam iMed24. Specjaliści posiadają dużą wiedzę i nowoczesny sprzęt, który im pomaga w codziennej pracy. Przede wszystkim potrafią leczyć. Bardzo polecam.

Podzielam Twoje zdanie, bo iMed24 to naprawdę dobrzy specjaliści. Obsługa jest bardzo pomocna. Placówka cieszy się popularnością ze względu na nowoczesny sprzęt oraz możliwość rejestracji on-line.

Odnośnik do komentarza
Gość Weronika92
W dniu 15.06.2022 o 09:34, Gość Anna Flak napisał:

Podzielam Twoje zdanie, bo iMed24 to naprawdę dobrzy specjaliści. Obsługa jest bardzo pomocna. Placówka cieszy się popularnością ze względu na nowoczesny sprzęt oraz możliwość rejestracji on-line.

Również polecam. Dopiero w imed24 potrafili zdiagnozować moją chorobę. Dodatkowo mają nowoczesny sprzęt medyczny co jest dosyć istotnym elementem. Jeśli będę potrzebować dodatkowych badań to na pewno je tam wykonam. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...