Skocz do zawartości
Forum

Niesamowite


Gość Riki

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny związek mam za sobą. Minęło dwa miesiące no i pojawiła się inna dziewczyna. Koleżanka z którą spotkałem się kiedyś 12 lat temu kilka razy a teraz odnowiliśmy znajomość (nasza klasa  smile  ) no i teraz tak... To ideał kobiety. Nie kocham jej,bo to u mnie nie tak szybko. Ale to do czego przywykłem w poprzednich związkach,to taki układ wymagający kompromisów. Myślałem,że to norma jakaś. Teraz trafiłem na dziewczynę,która myśli dokładnie tak jak ja. Takie same podejście do tak wielu spraw,że to aż nieprawdopodobne. Jak Jej słucham,to jakbym słuchał sam siebie... Dziewczyna,która myśli jak facet. Ja nawet nie marzyłem o takiej kobiecie,bo myślałem ,że takich nie ma. Nie dość,że nie jest pusta,to nawet mi trochę imponuje- jest nauczycielką,uczy w szkole trzech języków obcych. Mądra dziewczyna.Nie muszę Jej przekonywać do swoich racji, bo są takie same jak Jej... Nawet spierać się nie ma o co  smile Jest dla mnie dobra tak jak ja byłem dla moich poprzednich partnerek. Opiekuńcza-a do tego to już wogóle nie jestem przyzwyczajony... No i teraz tak...z jednej strony mam wrażenie,że z piekła trafiłem do raju i będąc dojrzałym facetem powinienem być zadowolony i to uszanować,bo w końcu sobie na to zasłużyłem...a z drugiej strony jakoś  mnie to...nie wiem jak to określić-nie kręci ? To jakiś absurd,ale do takiej kobiety mnie jakoś...nie ciągnie. O co tu chodzi ? Mam już taką zoraną psychę,że muszę być z heterą,która mnie wykorzystuje ? Te poprzednie dziewczyny mnie zlewały,bo je ciągle  a rękach nosiłem ? Człowiek nie potrafi docenić tego co ma? Cholera   smile

Odnośnik do komentarza
Gość Shitty style
2 godziny temu, Gość Riki napisał:

(nasza klasa  smile  )

Nie pier.dol bo nasza klasa juz od roku nie działa. To znak ze musisz znaleźć taka co na ciebie nas.ra i oskubie z kasy - ponoc Amber Heard jest wolna. Wtedy będzie pelnia szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...