Skocz do zawartości
Forum

Poznajmy się


Gość Młoda duchem

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłbym zainteresowany dziewczyną do czterdziestki. Dobrze ułożoną, oczytaną, inteligentną, o niebanalnym usposobieniu, bez nałogów.

Kształtną i proporcionalną.

O pobudzającym acz melancholijnym spojrzeniu i gestach dziewczyny z dobrego domu.

Otwartą na zmiany ale z zachowaniem pielęgnacji wartości tradycyjnych.

Kasy nie musi mieć.

Ale ładne zęby już tak.

I niech do cholery pokocha mnie tak ja ją.

Odnośnik do komentarza
Gość Jak nie jak tak

Najlepiej jak niektórzy se przypominają o kimś kiedy sa w schyłkowej formie. A ja bym się spytała,  gdzieś kur.wa byl lata temu. Czyli traktują cie jak kogoś tak chuy.owego ze można przyjść z ochłapami kiedy już bez tabsow ani rusz... Plus psyche jeszcze bardziej zryte. A 7 lat temu to się bylo top of the pop i weź w ogóle z czym do ludzi, trzeba brillance robić, kur.vy lifestyle ę ą, co się z plebsem zadawać. Czerpać tylko profity. Przed oczami koksu 5 gram i same foty gołych kur.ev.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Jak nie jak tak napisał:

Najlepiej jak niektórzy se przypominają o kimś kiedy sa w schyłkowej formie. A ja bym się spytała,  gdzieś kur.wa byl lata temu. Czyli traktują cie jak kogoś tak chuy.owego ze można przyjść z ochłapami kiedy już bez tabsow ani rusz... Plus psyche jeszcze bardziej zryte. A 7 lat temu to się bylo top of the pop i weź w ogóle z czym do ludzi, trzeba brillance robić, kur.vy lifestyle ę ą, co się z plebsem zadawać. Czerpać tylko profity. Przed oczami koksu 5 gram i same foty gołych kur.ev.

Delikatnie rzecz ujmując popierdoliło ci się kurewstwo z miłością. A przecież miłość to nie pizda przyklejona do twojej wargi tylko stan ducha. To pasionujące uczucie które często świetnie smakuje z sexem ale czasem wcale go nie musi być.

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabelka

Muszę to napisać. Pojebało was i to równo. 

I tylko tyle. 

NA białe zęby dobry jest domestos. ??

Qurwa w koncert zyczen. Haha. 

PS. I proszę o się podrmnie nie podpinać. Piszę do kiedy ja uważam że mogę, kapewu!? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Mirabelka napisał:

Muszę to napisać. Pojebało was i to równo. 

I tylko tyle. 

NA białe zęby dobry jest domestos. ??

Qurwa w koncert zyczen. Haha. 

PS. I proszę o się podrmnie nie podpinać. Piszę do kiedy ja uważam że mogę, kapewu!? 

Rodzice cie skrzywdzili tym imieniem , no chyba ze jesteś fanka szczawiu i mirabelek oraz sexappealu Niesioła, który niejedno ponoc drewniane łóżko połamał.

Odnośnik do komentarza
Gość Controlling
59 minut temu, Gość Wiatr w syringach napisał:

Ja tam wolę mieć kontrolę nad nad znajomościami. ? 

Jak to mówi astronauta, jeszcze się wprosi i będzie pozamiatane haha?? 

Tylko ze nie każdy jest nachalny. ?

Miej oczy i uszy otwarte. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...