Skocz do zawartości
Forum

40lat z matką czubem


Gość prawiczek42

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prawiczek42

Tak sie stało że sie nie wynioslem odrazu z domu i tak zostalo, żadna dziewczyna, ani kobieta nie miała mi nic do zaoferowania, czułem sie sam i bez sił, potem jeszcze doszla nerwica seksualna, bo nie mialem nawet inicjacji seksualnej. Matka przez ten cały czas była rządzicielką apodyktyczno despotyczną zarazem irracjonalną, a ojciec marionetką, więc byłem poddany ryciu psychicznemu przez te 40 lat. Przez ten cały okres np. leciała woda z rynny podczas deszczów i nie było pod nią nawet nic podstawione, a przecież często matka podlewała i były braki wody, inny przykład to obciachiwanie drzew, aby nie wyglądały już tak ładnie, chyba żeby zaprzęgnąć ojca do roboty, żeby pokazać, że ona rządzi, innych powodów jej idiotycznych działań nie widze, inny przykład, to urządzenie kuchni w szaro sino brązowych kolorach, zresztą jak pół domu, oraz zawsze znajdujący sie zestaw brudnych łyżek, widelcy, szklanek itp. tam gdzie ona żre, bo przy brudzie żrą chyba świnie. Za takie rycie psychiczne, to chyba powinny być kary...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...