Skocz do zawartości
Forum

zakrzepica


Gość renia

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami mam tak ze jak ide to po wewnetrznej stronie ud z gory na dol rozlewa sie takie cieplo, przewaznie tylko w lewej nodze, dodam ze bralam przez 3 lata tabletki anty. Czy to moze byc zwiazane z zylami może to byc zakrzepica?

Odnośnik do komentarza
Gość Zakrzepica?

                                               Dzień dobry, Reniu,

Jestem pacjentką, zmagam się z zakrzepicą, ale i z różą jednocześnie, w tej samej nodze. Zakrzepica to choroba, w czasie której w żyłach robią się skrzepy i zatykają te żyły.  Noga robi się obolała, czerwona, grubsza od prawej.Choroba przeważnie dotyczy lewej nogi.Mnie taka noga bardzo boli, przy najmniejszym dotyku, a kość boli tak, jakby ktoś mnie pobił kijem.

Podudzie z przodu jest czerwone i jakby polakierowane, błyszczące, a także całe jest bardzo gorące.  Mam wtedy bardzo spuchniętą kostkę w stawie, jest też jakby naciek, bowiem wokół kostek zbiera się chyba limfa, wygląda wtedy, jakbym miała bardzo grubą nogę.   Konieczne są leki na rozrzedzenie krwi, dobrane przez lekarza.  Myślę, że objawy, które opisałaś nie wskazują na zakrzepicę.

Wizyta u lekarza jednak jest konieczna w Twoim przypadku, trzeba sprawdzić dlaczego masz takie doznania.Myślę, że objawy, które opisałaś nie wskazują na zakrzepicę.

  Serdecznie Cię pozdrawiam,

Iwona.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...