Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

WIDEOKONSULTACJA


Gość Justynadubiel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justynadubiel

Czy korzystaliście już kiedyś z wizyty online? Ktoś mógłby polecić stronę do wideokonsultacji z lekarzem? Wiem, że pewnie istnieje wiele takich platform, jednak takie strony mają mały wybór specjalistów lub nie ma możliwości wideokonsultacji. Dziękuję za polecenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Marriolla

Polecam kompleksową platformę mojezdrowie24, która umożliwia rejestrację wizyt oraz wideokonsultacje z lekarzami z całego kraju. Nie musisz stać w długich kolejkach. Szczerze polecam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Jadzia23
5 godzin temu, Gość Marriolla napisał:

Polecam kompleksową platformę mojezdrowie24, która umożliwia rejestrację wizyt oraz wideokonsultacje z lekarzami z całego kraju. Nie musisz stać w długich kolejkach. Szczerze polecam. Pozdrawiam.

również korzystałam z tej strony. Jest ok! Wizytę miałam w tym samym dniu w godzinach popołudniowych, nie musiałam się zwalniać wcześniej z pracy, aby skonsultować się z lekarzem. Fajne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Często podczas wyjazdu na wakacje chcę czuć się bezpiecznie, dlatego korzystamy ze strony mojezdrowie24w razie potrzeby. Wizyta jest online. Jest to dla Nas zbawienne rozwiązanie. Nie raz już z niego korzystaliśmy. Naprawdę szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza

Jestem zdania, że nie warto leczyć się na własną rękę. Tym bardziej czytając porady zdrowotne z niesprawdzonych źródeł. Najlepiej oddać się w ręce specjalistów. Ja często korzystam z wizyt online na stronie mojezdrowie24 i sobie chwalę. Życzę zdrowia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...