Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Opaska życia, szczere opinie


Gość Ela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatni zastanawiam się nad kupnem opaski życia dla mojego taty - ma on ponad 60 lat stąd chcę aby czuł sie bezpieczniej, gdy jest sam w domu. Na rynku widziałam kilka firm (np. Comarch/Sidly), ale dalej nie mam zdania. Czy może ktoś używał? Z góry dziękuje za rady

Odnośnik do komentarza
Gość Łukasz

Super pomysł! U nas mama ma opaskę od Comarch, a ciocia od jeszcze innej firmy, bo od Locon. Opaski świetnie spełniają swoje funkcje, ponieważ mama jak i ciocia często musi zostać sama w domu. U Comarch jest też darmowa apka na telefon, ktora płynnie chodzi wiec masz wszystko pod ręką. Jak dla mnie jest to produkt wart swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2022 o 10:22, Gość Łukasz napisał:

Super pomysł! U nas mama ma opaskę od Comarch, a ciocia od jeszcze innej firmy, bo od Locon. Opaski świetnie spełniają swoje funkcje, ponieważ mama jak i ciocia często musi zostać sama w domu. U Comarch jest też darmowa apka na telefon, ktora płynnie chodzi wiec masz wszystko pod ręką. Jak dla mnie jest to produkt wart swojej ceny.

A ile już ma Pan te opaske? Sam sie zastanawiam nad kupnem, ale jakoś jeszcze nie jestem przekonany

Odnośnik do komentarza
Gość Łukasz
22 godziny temu, Gość Janek napisał:

A ile już ma Pan te opaske? Sam sie zastanawiam nad kupnem, ale jakoś jeszcze nie jestem przekonany

Opaske mamy od 6 miesięcy i miałem na początku podobnie, też byłem nastawiony tak sceptycznie, ale stwierdizłem czemu nie. No i jak wyżej pisałem, jestem zadowolony bo funkcje sa naprawdę dobrze dopracowane, a darmowa apka chodzi płynnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksander
W dniu 22.05.2022 o 23:57, Gość Janek napisał:

A ile już ma Pan te opaske? Sam sie zastanawiam nad kupnem, ale jakoś jeszcze nie jestem przekonany

To ja dodam od siebie, że na początku miałem podobnie. Nie byłem przekonany do tego sprzętu, ale za namową znajomego kupiłem. Mija właśnie około 4 miesiące jak kupiłem opaske od Comarch i mogę polecić. Jednorazowa płatność, bez dodatkowych kosztów, duża ilośc funkcji, a apka na telefon chodzi płynnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2022 o 02:43, Gość Franek napisał:

A jak to wygląda z aplikacją? Dostęp jest płatny czy darmowy? I czy jest jakas opłata abonemantowa?

A dostępem do aplikacji masz luz - nie jest płatna, jak jak u innych firm. W Comarch masz tak naprawdę jednorazową płatność za opaskę i jest spokój. Bez ukrytych płatności.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:50, Gość Ela napisał:

Witam ostatni zastanawiam się nad kupnem opaski życia dla mojego taty - ma on ponad 60 lat stąd chcę aby czuł sie bezpieczniej, gdy jest sam w domu. Na rynku widziałam kilka firm (np. Comarch/Sidly), ale dalej nie mam zdania. Czy może ktoś używał? Z góry dziękuje za rady

Której nie wybierzesz od Sidly czy Comarch to będziesz zadowolony. Podobne funkcje, bardzo dobra jakość wykonania i prostota w użytku dla starszej osoby. Faktycznie fakt, że u Comarch nie my ukrytych płatności jest dla nich na plus, ale takto - mogę polecić obie te firmy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2022 o 02:43, Gość Franek napisał:

A jak to wygląda z aplikacją? Dostęp jest płatny czy darmowy? I czy jest jakas opłata abonemantowa?

Dostęp do aplikacji jest w pełni darmowy, wystarczy, że pobierzesz ją na telefon i połączysz z opaską

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:50, Gość Ela napisał:

Witam ostatni zastanawiam się nad kupnem opaski życia dla mojego taty - ma on ponad 60 lat stąd chcę aby czuł sie bezpieczniej, gdy jest sam w domu. Na rynku widziałam kilka firm (np. Comarch/Sidly), ale dalej nie mam zdania. Czy może ktoś używał? Z góry dziękuje za rady

Tak, używamy od 4 miesięcy i moge powiedzieć, że warto. Moja mama czuje się znacznie bezpieczniej w domu, gdy jest sama. Ogólnie produkty mają duży potencjał w Polsce, bo społeczeństwo się starzeje, więc warto się tym zainteresować jak najwcześniej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2022 o 20:12, Gość Heeniu napisał:

Dostęp do aplikacji jest w pełni darmowy, wystarczy, że pobierzesz ją na telefon i połączysz z opaską

Dokładnie tak, co więcej mogę dodać aplikacja w ogóle się nie zacina, dlatego nawet poza domem można mieć wszystko pod kontrolą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...