Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, potrzebuję pomocy w sytuacji, a mianowicie wyglądającej tak: wczoraj odbyłam stosunek z partnerem, na końcu stosunku gdy partner doszedł we mnie prezerwatywa zsunęła się, nie do środka, wyglądało jakbym miała prezerwatywę damską - czyli spora część końcówki jej wystawała. Partner gdy zobaczył szybko się odsunął aby nigdzie mnie niechcący nie dotknąć i szybko ją wyjął. Prezerwatywa nie była pęknięta, a nasienie znajdowało się w środku niej, ale sam fakt, że się zsunęła nie daje mi spokoju. Ostatni okres zaczął mi się 20 kwietnia a skończył 27. Aplikacja, na której monitoruję miesiączkę wskazuje, że ostatni dzień owulacji był 3 maja, lecz nie jestem do końca pewna, ponieważ szyjka macicy jest dość obniżona, ale z drugiej strony mam bardzo mało śluzu, nie potrafię określić bo jest go strasznie mało (zawsze tak mam gdy zaczynają mi się dni niepłodne i zbliżam się do okresu). Czy jest jakakolwiek szansa, że nasienie mogło mimo wszystko jakoś się dostać do pochwy i że mimo wszystko mam dalej dni płodne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...