Skocz do zawartości
Forum

Zepsuli mi kobietę


Gość Zazdrość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zazdrość

Tak jak w tytule. Sprawca nie ma świadomości że poszło nie tak jak zakładał. Miało być inaczej. Ale ona zjebała się, metalnie. Do tego ma wizję i chojwi co? pisze po nocach pamiętniki, a w dzień zombi. 

Słucha disko Polo i recytuje wiersze. 

Ostatnio weszła w inna skrajność, uczy się zasad bhp. 

Kupiła prawo kodeksu cywilnego i zapierdala mi sygnatury paragrafu. 

Nie można z nią dojść do ładu. 

A wszystko to przez jedną noc, na, swierzym powietrzu z cytrynówką. 

Moje styki się przepalają od nadmiaru jej pomysłów, nie wiadomo kiedy wyskoczy z czymś nowym. 

Zapała się do nowych wyzwani karmi mnie, runami klątwami. Ostatnio w zauważyłem że oglądała nowy testament na, boję się pomyśleć czy nie będzie mi ewangeli prawic. 

A ja wole jak gotuję, bo pysznie gotuję i tym powinna się zająć. Szkoda że nikogo nie częstuje swoimi wyrobami. Czasem potrafi zadkoczyc pozytywnie, jsk ugotuje zupę, nie mając za wiele składników. 

Ogarnia mnie jednak przerażenie zgody że rozwija się w szybkim tempie i nie może przestać. Ja jestem prosty chłopak i to mnie boli że nie wiem o co jrj chodzi często. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Voice to skull
2 godziny temu, Gość Zazdrość napisał:

Sprawca nie ma świadomości że poszło nie tak jak zakładał. Miało być inaczej. Ale ona zjebała się, metalnie. Do tego ma wizję i chojwi co

Po pisowni znać, że ten wpis poczynił prosty pachołek.

Odnośnik do komentarza

Taka kobieta to skarb. 

Nie to co ruda szmatą która daje dupę, bo koleś wyznał miłość, o zapomniałem dodać że pierwsza randka to skubanie Freda na tylnym siedzeniu, taki brudny, a rudej smakował. 

Ciekawe jak przeniosła sperme do pochwy aby mieć dziecko z kolesiem który wolał zlac się do gęby i i tylko tyle. 

Czy kurwa zawsze jest musi być ruda!? 

Czym starsza tym głupsza, a i status im większy to zjebany życiowo. 

No ale co wymagać od kurwy, przecież kurwą też chcę być kochana, a że ruda to znak że wilgotna piwnica. 

Podziwiam rude kurwy które angażują się na zemstę, za sperme która była częścią posiłku dla rudej kurwy. A jednak za kasę namówiła swoje dzieci i rodzinę aby rozsiewali plotki na nieudane spotkanie. A korzystając niejednokrotnie z uslug kolesi, rude suczysko nie wie kto dał życie dziecku które skrzywdziła szmatą, bo myślała tylko o sobie. 

Mieć taką w rodzinie to hańba, taryfiarze to pikuś. 

Odnośnik do komentarza
Gość Na shopee pee pee

Hah tak się dzieje jak się chłopy puszczają na prawo i lewo. Impotencja dla takich to możliwość na wyprostowanie swych skrzywień mózgowych i lepsze prowadzenie się. Wyznawanie miłości żeby zakisic ?nawet mi nie zal.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...