Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból pleców w okolicy prawej łopatki


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej

Czesc, od okolo pol roku zmagam sie z bolem w okolicy prawej łopatki, na zdjeciu widac ze prawa strona plecow ( na zdjeciu po lewej ) jest jakby inna, moglbym prosic jakas diagnoze , porade gdzie sie z tym skierowac i co to moze byc dzieki wielkie

nie moglem wstawic zdj inaczej niz na hostingu sorry https://ibb.co/YRk3Ddk

Odnośnik do komentarza

Diagnozy ci nie postawię, ale mogę skierować cię do miejsca, gdzie taką diagnozę i pomoc możesz uzyskać. Jest to Gabinet Terapii dla Zdrowia Motylek w Bydgoszczy. Ich oferta jest rozbudowana, zajmują się medycyną naturalną, nieinwazyjną, mi bardzo pomogli z moimi bólami placów. Miałam tam przeprowadzona terapię metodą Bowena, dzięki której znowu jestem w stanie dobrze funkcjonować, już bez bólu. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość majkalla

Tez miałam podobne bóle. Na początku myślałam, ze to od fotela w pracy, bo jednak siedzę w nim tyle czasu, że nic dziwnego, jakby coś mnie od niego rozbolało, ale po zmianie było to samo. Poszłam do lekarza i później już na fizjoterapię do ośrodka Promyk Jutrzenki w Zawadzie. Tam już wciął mnie pod skrzydła doświadczony fizjoterapeuta i dzięki niemu, dzięki tym wszytskim ćwiczeniom, ból faktycznie ustąpił. Miałam po prostu problemy z postawą, które udało się zniwelować, polecam gorąco. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...