Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wizyty online


Gość Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna Twarkowska

Nowoczesna strona mojezdrowie24.pl wyróżnia się możliwością sprawdzania wolnych terminów u specjalistów oraz umawiania wizyt. Posiada dostęp do najlepszych specjalistów z całej Polski. Można umówić się na wizytę online oraz stacjonarnie. Serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Caroline9

Dobrym rozwiązaniem dla osób zapracowanych jest platforma Mojezdrowie24. Posiada funkcję zapisywania się na wizyty w formie online. Ta strona dedykowana jest osobom zapracowanym, które nie lubią wizyt stacjonarnych lub zwyczajnie nie mają na nie czasu. Świetne rozwiązanie!

Odnośnik do komentarza
Gość Adam Błaszkiewicz

Przeprowadziłem się właśnie do Polski. Musiałem iść do lekarza. Znalazłem witrynę Mojezdrowie24. Zapisałem się bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony z jakości wizyty. Pozdrawiam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Łukasz

Zastanawiacie się nad założeniem własnej strony? Według mnie warto dbać o dobry kontakt z klientem. Polecam Wam czat video , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę związaną z chatem video. Poznajcie pozytywne aspekty tego typu rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Jestem zajętą osobą i nigdy nie mam czasu iść do lekarza, zawsze znajdę wymówkę. Od jakiegoś czasu znajomy polecił mi mojezdrowie24 z dostępem online do wielu specjalistów, wglądem do wolnych terminów oraz możliwością umawiania wizyt online. Już kilka razy skorzystałem. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...