Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Tabletki antykoncepcyjne


Gość Łucja

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko doradzać w sprawie leków, mogę polecić stronę, gdzie z łatwością możesz skontaktować się z lekarzem specjalistą. Ja korzystam z MojeZdrowie24. Zapisuje się na wizytę online, otrzymuję powiadomienia o nadchodzącej wizycie i w łatwy sposób mogę przechowywać dane i przekazać wszystkie informacje lekarzowi o swojej chorobie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.04.2022 o 14:13, Gość Renata6 napisał:

Ciężko doradzać w sprawie leków, mogę polecić stronę, gdzie z łatwością możesz skontaktować się z lekarzem specjalistą. Ja korzystam z MojeZdrowie24. Zapisuje się na wizytę online, otrzymuję powiadomienia o nadchodzącej wizycie i w łatwy sposób mogę przechowywać dane i przekazać wszystkie informacje lekarzowi o swojej chorobie.

Zgadzam się, mojezdrowie24 to jedna z najlepszych stron do umawiania się na wizyty ze specjalistami. Strona cieszy się dużą popularnością, zatem jeśli chcesz uniknąć kolejki do lekarza, jest możliwość wizyty online.

Odnośnik do komentarza
Gość Daria98

Mojezdrowie24 umożliwia podgląd wolnych terminów u lekarzy oraz możliwość wideokonsultacji. W obecnych czasach (pandemii) lub braku czasu jest to jedna z najpopularniejszych form spotkania pacjenta z lekarzem. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika80

Wiele osób nie odwiedza lekarzy z powodu braku czasu. Kiedyś mówiłam podobnie, jednak znajoma poleciła mi stronę mojezdrowie24, gdzie rejestruje się na wizytę online w terminie, który mi odpowiada. Nie szukam już wymówek. W końcu zdrowie i życie jest tylko jedno. Należy o nie dbać.

Odnośnik do komentarza

Rezerwuję wizytę u lekarza online w witrynie mojezdrowie24, bo to dla mnie najszybsze rozwiązanie szczególnie jeśli potrzebuję recepty na tabletki. Mogę sprawdzić najwcześniejszy termin i od razu umówić się na wizytę. Nie czekam w kolejkach. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...