Skocz do zawartości
Forum

Najpiękniejszy


Gość 007

Rekomendowane odpowiedzi

Hejterzy to zawsze ludzie, którzy swoje niedoskonałości wylewają w sieci na innych. Szlachecki nos jaki miała mieć niejaka oliwia zamienił się nagle na kartofla, a 50 kg, które miała ważyć zamieniło się w 30 nadwagi. Zawiadomienie oczywiście zgłoszone. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

ma traume po tym jak latała za mną ze swoimi fotami i oczekiwała zachwytów, a w zamian ludzie pisali jej że jest co najwyżej przeciętna i żeby sie nie osmieszała.

Od tamtej pory regularnie zakłąda o mnie tematy i kradnie laskom fb albo foty- jak wczoraj i rozsyła je prywanie na skrzynki twierdząc, że to ja ?

Dom tego groźby karalne, które w moim kierunku składała ?

Odnośnik do komentarza

A, w jakiejś książce przeczytałem, że sensem życia jest bycie użytecznym - pod względem ewolucyjnym ma to spory sens, bo jak nie byłeś pożyteczny to Cie wywalali z drużyny, i gdy czujemy że się do czegoś przydaliśmy (np. kończąc zlecenie wazne z punktu widzenia klienta), wyzwala się w nas sporo dobrych hormonów. Jak zacząłem z tej perspektywy patrzeć na ludzi i ich prace to rzeczywiście ma to sens.

Odnośnik do komentarza

Jak nie wiesz co ze sobą zrobić to czytaj jak najwięcej w końcu coś ci wpadnie"

 

I o ile było to już wtedy kiedy wiedziałem co chcę robić i do tego dążyłem to dało mi kopa i motywacje bo od czytania się właśnie zaczęło u mnie.

 

Od czytania do pomysłu na życie :) 

 

PS. Oderwałem się też od marzenia o firmie, które zbyt mocno przywiązywało mnie do przyszłości i niesamowicie rąbało z energii.

Odnośnik do komentarza
Gość Inkredible
3 godziny temu, Gość 007 napisał:

Hejterzy to zawsze ludzie, którzy swoje niedoskonałości wylewają w sieci na innych. Szlachecki nos jaki miała mieć niejaka oliwia zamienił się nagle na kartofla, a 50 kg, które miała ważyć zamieniło się w 30 nadwagi. Zawiadomienie oczywiście zgłoszone. Miłego dnia.

Debile kopiuja teksty z innego fora

https://f.kafeteria.pl/temat-7786045-mysle-ze-pania-poke-czegos-nauczy-ta-lekcja/

A ten/ ta co wkleja banany to tez z deklem nierówno. Każdy prostak chce przez chwilę poczuć się na gorze ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...