Skocz do zawartości
Forum

Byłem sedesem dla kobiet przez 20 lat


Gość prawiczek42

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prawiczek42

Szczególnie młodych kobiet, bo tylko takie siedziały na kamerkach(starsze uprawiały prostytucje na innych stronach) i byłem ofiarą ich babskich gierek, szczególnie gierka pt. "Przyciąganie odrzucanie" - jedna coś pokazuje, a obok siedzi jej koleżanka skiperka, gdy sie spojrze, skiperka odrazu skipuje, przy czym następuje salwa śmiechu. Gierka podobna jak niegdyś powszechny obrazek z awatarów forumowych - facetka odsłania biust, po czym wyłania swój palec FuckOff. Jeszcze bym chcial dodać, że jak sie ze mnie wyśmiewały, te baby, facetki, to sie unosiły tak, jakby sie spierdziały.

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek42
1 godzinę temu, Gość Pan napisał:

Wal gruchę we własny ryj.

I nie pierdol głupot.

Po pierwsze walic gruche' to bede jak mi sie podoba, po drugie nie wciskaj kitów że gadam jakieś głupoty.

Po trzecie cymbały nigdy sie nie skończą.

4.Raczej jesteś baba pod męskim nikiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Szewczyk Dratewka

A ja mam taka kolezanke w bloku i ona ma Tik Toka i kolege na tym Tik  Toku, co oglada jej buty, przez okno, z bloku. On jej zamawia co miesiac 30 par butow lub 31, jednego miesiaca 28. I robi jej spis, na kazdy dzien, w czym ma chodzic i mowi jej, by wystawiala nogi przez okno, on bedzie patrzec, pod blokiem. Ona chodzila w tych butach, wg rozpiski, przez niego. Ale on sie pod blokiem nigdy nie pokazal, nie przyszedl, a ona wystawiala nogi. :) Jednak buty jej przysyla i dzieki niemu ich pelno, az za duzo i musi je teraz sprzedawac na Aliexpress. To jest jej najlepszy kolega.

A ona uwieeeeeelbia chodzic w tych butach, co on przysyla, bo tylko one brzmia elegancko na kafelkach.

Odnośnik do komentarza

miru chyba Mirka. Mirek sie prosil i ja zaprosil on lubil jak ona latala i staniki pokazywala

a tak powaznie to mirek zawsze opowiadal jak to lubi byc nagabywany i zmuszany i mu imponowalo, ze ktos mu na sile wciska i blagal o to.......... a potem tak specjalnie robil z siebie ofiarke, zeby sie lepiej poczuc, bo mu glupio bylo nie umial w oczki sobie spojrzec sam przed soba..

..poco otym gadac zachowac mile wspomnienia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli wyobrażenia na temat rzeczywistości są spowodowane budową mózgu, to z nimi się nie walczy.

Można spojrzeć na swoje życie jednak i jeśli nas nie w 100 % satysfakcjonuje, to czas sie zastanowić nad jakością własnego odbiornika.

Ja mój reguluje i reguluje a tam ciągle mrówki ;)

oo już ustawia się tak, jak ma być

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...