Skocz do zawartości
Forum

Dziwne zachowanie


Gość Kama2000

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Esek napisał:

A wiesz że połowa kobiet oraz mężczyzn nie jest w stanie rozróżnić kulturalnej rozmowy od rzeczywistego flirtowania ?

A wiesz, że prawienie kompletentow i robienie niedwuznacznych aluzji to nie rozmowa.

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Owszem to nie jest rozmowa ale dalej też nie flirt

To też nie powodzenia odwarac kota ogonem i robić z dziewczyny wariatkę ktoś prawi komplementy, tworzy dziwne sytuacje a kiedy dziewczyna nie reaguje to robi z niej ta co zaczęła a z siebie ofiarę.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Kama2000 napisał:

To też nie powodzenia odwarac kota ogonem i robić z dziewczyny wariatkę ktoś prawi komplementy, tworzy dziwne sytuacje a kiedy dziewczyna nie reaguje to robi z niej ta co zaczęła a z siebie ofiarę.

Bo najpewniej ma już dziewczynę i zaczął się wycofywać co by wtopy nie było.

Nie martw się trochę doświadczenia nabierzesz zaczniesz tak samo robić.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Bo najpewniej ma już dziewczynę i zaczął się wycofywać co by wtopy nie było.

Nie martw się trochę doświadczenia nabierzesz zaczniesz tak samo robić.

Zaczal sie wycofywac bo nie reagowalam na te zaczepki. Teraz odwraca kota ogonem i rozpowiada, ze to JA na niego lece i go przesladuje. Ale mimo to raz po raz nadal probuje swoich sztuczek.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Bo najpewniej ma już dziewczynę i zaczął się wycofywać co by wtopy nie było.

Nie martw się trochę doświadczenia nabierzesz zaczniesz tak samo robić.

Co mi radzisz? Jak się zachować? Po prostu ignorować go? Być oficjalnym? Co robić kiedy rozpowiada że to JA go prześladuje i na niego lece? Ignorować go?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kama2000 napisał:

Co mi radzisz? Jak się zachować? Po prostu ignorować go? Być oficjalnym? Co robić kiedy rozpowiada że to JA go prześladuje i na niego lece? Ignorować go?

No więc jako osoba która nie raz była uwikłana w takie sytuacje radzę Ci traktować go normalnie, jak kolegę z opdowoednim dystansem. Tematu jak było kto za kim ganiał sugeruje samemu wogóle nie ruszać względem innych ludzi.

W momencie kiedy zaczniesz się tłumaczyć ludzie uznają że tak było bo się tłumaczysz. 

Więc żyj dalej swoim życiem i olej to zwyczajnie. Jeśli ktoś zapyta możesz krótko odpowiedzieć że było odwrotnie.

Jeśli przestaniesz próbować wszystkim na około wytłumaczyć tą sytuację i zaczniesz żyć swoim życiem to po roku ludzie sami uznają że to on coś kręcił w końcu on dalej będzie to rozpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No więc jako osoba która nie raz była uwikłana w takie sytuacje radzę Ci traktować go normalnie, jak kolegę z opdowoednim dystansem. Tematu jak było kto za kim ganiał sugeruje samemu wogóle nie ruszać względem innych ludzi.

W momencie kiedy zaczniesz się tłumaczyć ludzie uznają że tak było bo się tłumaczysz. 

Więc żyj dalej swoim życiem i olej to zwyczajnie. Jeśli ktoś zapyta możesz krótko odpowiedzieć że było odwrotnie.

Jeśli przestaniesz próbować wszystkim na około wytłumaczyć tą sytuację i zaczniesz żyć swoim życiem to po roku ludzie sami uznają że to on coś kręcił w końcu on dalej będzie to rozpowiadał.

Ale on teraz udaje że mnie unika bo ja go niby prześladuje i odstawia w tym temacie szopkę. Nawet jeżeli ja go będę unikać to nikt tego nie zauważy, bo on zaczął to robić pierwszy. A jak raz po raz mnie spotka to próbuje swoich zagrywek. Robić swoje i mieć go głęboko? Trochę upokarzająca sytuacja...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...