Skocz do zawartości
Forum

dlaczego tak często śnię o byciu księżniczką? może mi ktoś powiedzieć co to może oznaczać? :(


Gość _niktważny_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _niktważny_

niby wiem że to tylko sny i normalnie bym się tym nie przejmowała ale chodzi o to że śnie o tym nałogowo, takie sny potrafią się pojawiać u mnie nawet kilka razy w tygodniu... 

najczęściej albo jestem księżniczką we śnie albo ktoś po prostu zwraca się do mnie bardzo często we śnie "księżniczko" (takie sny nie ukrywam - są bardzo miłe i przyjemne) ale są też te gorsze, czyli patrzę we śnie z zazdrością na kogoś kto jest księżniczką pragnąc być taka sama i tak samo ważna i kochana, właśnie tak jak ta osoba 

zastanawia mnie po prostu dlaczego te sny pojawiają się u mnie aż tak często... dodam że mam raczej niskie poczucie własnej wartości (pomimo częstego zapewniania innych że jestem piękna, zdolna itp.) i nie ukrywam że często marzę o byciu kimś ważnym, kochanym itp. mam też problemy z zazdrością o miłość i uczucia, dlatego że mnie samej jej często brakuje (w sensie miłości) i kiedy widzę że ktoś jest ważniejszy ode mnie, lepiej traktowany czy dostaje ode mnie więcej miłości to czuję okropna zazdrość.. :// i chce mi wtedy pęknąć dosłownie serce na pół, nie panuje nad tym a szkoda bo bardzo chciałabym mieć wpływ na to co czuję ? ogólnie to mam chyba jakieś problemy na tym tle.. 

no nic, chyba już napisałam wystarczająco dużo na ten temat ,może ktoś mi tu odpowie bo ja już sama nie wiem chociaż mam wrażenie że sny często odzwierciedlają moje emocje, to co czuję itd. często odczuwam też różne emocje podczas snu np. radość, podekscytowanie, smutek, zazdrość, nienawiść itd. czy to jest normalne według Was i tak zbaczając trochę z tematu czy Wy też doświadczacie różnych emocji przez sen ?

Odnośnik do komentarza

aż z ciekawości wpisałam to w wyszukiwarkę ? co prawda wiem że wszystko co tu napiszę to tylko i wyłącznie rzeczy skopiowane z internetu ale znalazłam coś takiego:

Księżniczka oznacza kobiecość, łagodność, sympatię i harmonię. Często postrzega się też ten symbol jako znak szczęścia.

Sennik księżniczka

We śnie mężczyzny może zaś być napomnieniem, by nie tłumić kobiecych stron swojej osobowości, ale zaakceptować je.

Gdy we śnie widzisz ją, bądź z nią rozmawiasz, to znak, że partner będzie Ci wyjątkowo życzliwy i pomocny. Doceń to.

Jeżeli mężczyzna śni o księżniczce, to znak, że będzie marzył o idealnej kochance.

Kiedy we śnie marzy o niej kobieta, oznacza to, że niepotrzebnie dążysz do doskonałości. Powinieneś skupić się na tym, co już masz i zdać sobie sprawę, że masz za co być wdzięczny.

Jeśli we śnie pojawia się księżniczka wraz z księciem, to znak, że pragniesz osiągnąć wyższą pozycję społeczną.

Odnośnik do komentarza

mam jeszcze coś takiego, może też Cię to zainteresuje:)

Księżniczka we śnie jest symbolem młodości oraz powolnego osiągania dojrzałości w wielu kwestiach życiowych.

ujrzeć – przestań zachowywać się jak rozkapryszone dziecko, bo odsuniesz od siebie bardzo wartościowe osoby

być księżniczką – choć wydaje ci się, że postępujesz słusznie, wciąż jeszcze masz wiele do zrobienia w kwestii zmiany swojego zachowania

jeśli śni o niej mężczyzna – pragniesz związać się z idealną kobietą

jeśli śni o niej kobieta – zaczniesz podążać własną drogą

widzieć ją na obrazie – staniesz się dla kogoś bardzo użyteczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...