Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja a krwawienia (axia conti)


Gość Sabina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem, 25 marca rozpoczęła się moja miesiączka - według porad ginekologa w tym dniu przyjęłam pierwszą różową tabletkę (axia conti) na antykoncepcję. Dzisiaj jest już mój 15 dzień cyklu, a od wczoraj mam lekkie bóle takie jak przy miesiączce i lekko brudzę - krew w barwach takich brązowawych. Czy jest to coś niepokojącego przez co muszę skontaktować się z moim ginekologiem czy jest na to inne wytłumaczenie? Jeżeli jest to istotne to - choruję na niedoczynność tarczycy, dosyć niedawno została wykryta i zaczęłam przyjmować lek zaraz przed axią conti. Ginekolog przeprowadził też szczegółowe badanie i usg - powiedział, że jestem zdrowa, nie mam żadnych torbieli ani nie widać żadnych niepokojących rzeczy. W takim razie co to jest to krwawienie i te lekkie bóle? Jestem troszkę przerażona. I też dosyć istotne pytanie - czy w takiej sytuacji mogę współżyć bez zabezpieczenia (prezerwatyw)? Byłaby to istotna informacja dla mnie i mojego partnera. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...