Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Oprogramowanie do przychodni


Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzę pracownie specjalistyczną. Ze względu na dużą ilość Pacjentów chciałabym wprowadzić e-kartoteki. Dotychczas prowadziłam dokumentację medyczną w formie papierowej, jednak często zdarza się, że gdzieś zgubią się wyniki czy inne ważne dokumenty. Chciałabym mieć wszystko w jednym miejscu. Czy ktoś mógłby polecić program godny polecenia?

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu kupiłam program Comach Optimed NXT, testuję go już kilka tygodni, więc mogę coś więcej powiedzieć na jego temat. Dużym plusem jest rejestracja pacjentów, możliwość prowadzenia e-kartotek oraz wystawianie e-skierowań. Nie trzeba prowadzić papierkowej dokumentacji. Zakupiłam program Optimed NXT i całkowicie zrezygnowałam z dokumentacji papierowej. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza

Witam, słyszałem pozytywne opinie o oprogramowaniu Optimed NTX, który dobrze sprawdza się przychodniach czy szpitalach. Jestem lekarzem i chciałem usprawnić moją placówkę, dlatego zdecydowałem się na zakup tego oprogramowania i nie wyobrażam sobie teraz pracy bez niego. Był to naprawdę strzał w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Gość KamilOz

Mogę polecić tutaj rozważenie także doboru platform medycznej Klinika24 który działa dobrze i znacząco nam tą pracę ułatwia zarówno jeśli chodzi o poziom obiegu dokumentów, umawiania wizyt, wystawiania e-recept itd No i też nie jest to drogie, bo przygotowanie takiego rozwiązania indywidualnego byłoby ogromnym wydatkiem. 

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej gdy prowadzimy jakąkolwiek działalność to bardzo ważną sprawą jest to aby przede wszystkim wiedzieć jakie oprogramowanie najlepiej będzie u nas się sprawdzało. Jak dla mnie doskonałym wyborem jest oprogramowanie dla dystrybucji https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-dystrybucji/ i teraz już wiem, że to był bardzo mądry wybór.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...