Skocz do zawartości
Forum

Lubie


Gość Dobrawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pendolino

Ładnie to tak sprawdzać intencje i wiarygodność drugiego człowieka, czy jest wobec nas szczery czy przypadkiem nie knuje czegoś. 

Pani z Krakowa wyraźnie powiedziała że gdyby dowiedziała się że ja sprawdzasz to by się zdenerwowała. ?? Hahaha. 

A ja mówię sprawdzajcie się sobie co chce ie, ja tam mam duszę Anioła i zawsze będę dobrze nastawiona do ludzi, chodź nie powinnam. ?

A co do dziecinności i to mówię o tak. Kto nie był dzieckiem nie będzie dorosły. Ważne aby nie sztywniec z wiekiem bo to obciąża w psychicznie. 

Polecam wyluzować, a co do psychiatryka to tam nie chodzą ludzie jedyni co mają choroby natury genetycznej, a ci co chcą poprawić swoją umysłową poprzeczkę aby nie zwariować w świecie zjebanych mruków. Którzy nas otaczają i udają ze są normalni, do puki nie spadnie maska haha?

 

Odnośnik do komentarza

Ładnie to tak sprawdzać intencje i wiarygodność drugiego człowieka, czy jest wobec nas szczery czy przypadkiem nie knuje czegoś

X

Besides, nie trzeba pegasusa,  jak ktoś np przełyka sline nerwowo i ma mine s.rajacego kota na pus.zczy to wiadomo, że coś nie teges. I takie tam inne.

Większość ludzi nie ma szczerych intencji.

To zawsze było wiadome.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...