Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Klinika medycyny estetycznej


Gość ada

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie jakiś namiar na dobrą klinikę medycyny estetycznej w Warszawie. Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie będzie się warto wybrać to dajcie znać. Szukam pod kątem depilacji i usuwania przebarwień na skórze. Jak możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2022 o 09:01, Gość riki napisał:

Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony z efektów usuwania blizn w beautyskin.pl na Dobrej w Warszawie. Profesjonalnie do tego podeszli i efekty naprawdę bardzo pozytywnie wyszły.

W 100% zgadzam się. Dobrze przygotowane miejsce z nowoczesnymi zabiegami, zdecydowanie polecam

Odnośnik do komentarza

Ja chodziłam do różnych klinik, ale teraz chodzę tylko do SClinic na Łukowskiej. Oni są według mnie najlepsi. Mają indywidualne podejście do swoich pacjentek. Dbają o komfort podczas wizyt i pilnują żeby wszystko od A do Z przebiegło tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Gość domisia20

Różne kliniki poznałam, ale najlepiej, pod względem czasu wizyty, jak i również kompleksowości opieki czułam się w Arte Derm. Skorzystać zamierzam jeszcze z takiego https://artederm.pl/oferta/medycyna-estetyczna/needle-shaping/ zabiegu poprawiającego owale twarzy. Wiem na pewno, że dodatkowo oni działają w najwyższym skupieniu i używają najlepszych preparatów kwasu hialuronowego Juvederm vycross . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...