Skocz do zawartości
Forum

Pomocy-alkohol


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, doszedłem do etapu kiedy potrzebuję pomocy. Od roku trwa mój problem z alkoholem. Aktualnie chodze na mitingi i jestem trzezwy od miesiaca. Podjałem decyzję o zaszyciu się. Czy ktoś z państwa ma jakieś doswiadczenia w tym temacie? Jestem zdecydowany na zmiane swojego zycia. Jestem z Rzeszowa, gdyby ktos mogl polecic jakies miejsce. Czekam na pomoc i pozdrawiam.Dziękuje.

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza

Cześć, tez jestem z Rzeszowa. Bardzo sie ciesze ze powstal ten watek. Nadal myślę o leczeniu mojego taty i szukam informacji. Powiedzcie, jakie macie doświadczenia. Czy esperal moze  byc niebezpieczny albo szkodliwy? Chodzi mi o to czy moze powodowac jakies negatywne efekty uboczne. Z tego co czytałam to cialo obce zaszyte w organizmie. Niektorym ropieje, tabletki wychodza... Nie wiem czy warto. Z jakiego rodzaju efektami mieliście do czynienia? ?

Odnośnik do komentarza

Witam szylem sie w Galmedic w styczniu 2021. Nie wiem co konkretnie moge powiedziec. Sama klinike bardzo polecam, tez poszedlem tam po rekomendacji znajomego a wczesniej chodzilem tam na odtrucia. Jesli chodzi o cala procedure to na poczatku dokladna konsultacja, dobranie dawki, rozmowa itd. Lekarze sa bardzo wyrozumieli widac ze doswiadczeni, wiedza jak rozmawiac zeby dotrzec:) Na wszystkie pytania powinni odpowiedziec wam przed. Sam zabieg pod znieczuleniem miejscowym i trwal doslownie chwile. Absolutnie nic mi sie nie babralo ani nie wypadalo ale slyszalem tez o takich przypadkach, widocznie faktycznie dobrze to robia. Polecam i zycze wyrtwalosci:))

Odnośnik do komentarza

Od 6 msc jestem trzezwy. Mysle ze wszywka to dobry pierwszy krok, jesli już pojawi się postanowienie zmiany. Fajnie równolegle zapisać się na terapie, mitingi ? Szyłem się w Galmedic i polecam tobie też. Kolega u góry już wszystko opisał. Co do tego

W dniu 14.03.2022 o 14:30, MateKS napisał:

Niektorym ropieje, tabletki wychodza... Nie wiem czy warto. Z jakiego rodzaju efektami mieliście do czynienia?

To zalezy od jakosci zabiegu, u mnie wszystko ladnie sie zagoilo nie bylo zadnych skutkow ubocznych a tabletki pod skora sa w ogole nie wyczuwalne. Koledze też poleciłem to centrum i tez nie mial zadnych komplikacji wiec to zalezy od miejsca, tu szyją dobrze. Trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...