Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Trening na orbitreku w domu


Gość Ussa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, a przede wszystkim wskazówki z własnych doświadczeń pod względem tego gdzie szukać dobrej jakości orbitreka do treningów w domu. Chciałabym w końcu trochę zacząć trenować na wiosnę i zadbać o letnią formę ale nie do końca mi to jakoś idzie tym bardziej że jednak na siłownie trzeba mieć mnóstwo czasu. Pozdrawiam i z góry dzięki za wszystkie konkretny z Waszej strony dla mnie!

Odnośnik do komentarza

W mojej opinii przede wszystkim warto skutecznie zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie  na co dzień. Dlatego według mnie jeżeli przede wszystkim będziecie na etapie poszukiwań konkretnej pomocy i dobrej jakości sprzętu o wysokiej sprawności to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia jaki orbitrek do domu będzie odpowiedni i jednocześnie który sprosta wszystkim wymaganiom od strony technicznej, abyście mogli skutecznie trenować i cieszyć się coraz lepszą wydolnością. Pozdrawiam i dajcie znać jak się z tym uporaliście ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...