Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Siwe włosy, co robić?


Gość Della

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poradzić sobie z siwymi włosami, macie dla mnie jakieś dobre preparatu które naprawdę działają w zakresie przywrócenia naturalnego koloru pomimo już zaawansowanego wieku, bo mąż już zbliża się do pięćdziesiątki. Niestety trudno to zatrzymać, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi o skuteczny preparat na problemy z siwymi włosami to ja jestem za GR-7 ponieważ to pozycja która sprawnie pomoże usunąć problemy związane z siwymi włosami ponieważ pobudza w cebulkach włosów produkcję melaniny i szybko wraca naturalny kolor. Ja jestem naprawdę zadowolony, no i też zmiany są coraz lepsze!

Odnośnik do komentarza

A próbowaliście może GR-7 jeśli nie to zdecydowanie polecam, bo akurat co do nich można liczyć na dokładny skład i do tego opis tego preparatu który działa skutecznie i przede wszystkim pozwala na zachowanie tego efektu i naturalnego koloru włosów.

Odnośnik do komentarza
Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić i również polecam do sprawdzenia chyba jeden z najskuteczniejszych preparatów w tym zakresie , czyli GR-7 przyniósł najlepsze efekty, bo włosy w końcu odzyskały blask i swoją czerń której tak mi brakowało. Skład naturalny, bez jakichś farb itd. także śmiało mogę stwierdzić, że zmiany są super :)
 
Odnośnik do komentarza

W mojej ocenie jeśli szukacie naprawdę dobrego i skutecznego preparatu na siwe włosy to zdecydowanie mogę polecić preparat GR-7 z którego z resztą korzystam już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że efekty są bardzo dobre. Pierwszą zmianę zauważyłam jakoś po tygodniu stosowania, a w kolejnych dniach było już coraz lepiej i naprawdę praktycznie wszystkie siwe włosy zniknęły a już był to naprawdę zaawansowane stadium. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...