Skocz do zawartości
Forum

Krótszy okres po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych przy staraniach o dziecko


Gość kasik

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam obawy co do ciazy. brałam tabletki antykoncepcyjne przez 2 miesiace potem je odstawilam, dostalam krwawienia z odstawienia i kochalam sie bez zabezpiewczenia (chcialam zajsc w ciaze),niestety testy wyszly negatywne, zawsze cykle mam 28-30 dni a teraz dostalam okres w 25dc i trwal 3 dni, gdzie zawsze trwa 4-5. pierwszego dnia krwawienia znow zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne(po miesiacu przertwy) poniewaz postanowilismy jednak poczekac na dziecko i wziac slub w pozniejszym terminie. jednak boje sie ze moze testy sie pomylily albo zrobilam ich za wczesnie. jesli jestem w ciazy bardzo bedziemy sie cieszyc jednak znow biore tabletki i nie chce zeby to zaszkodzilo dziecku. dodam ze sluz plodny mialm dopiero 2 dni przed miesiaczka. prosze o porade, z gory dziekuje i przepraszam za pisownie.

Odnośnik do komentarza

test z moczu robi sie chyba po 14 dniach i dopeiro daje wiarygodny test moim zdaniem musisz powtorzyc test i zrobic test z krwi zeby miec pewnosc bo jesli starania o dziecko okazaly sie skuteczne i zaszlas w ciaze to tabletki antykoncepcyjne moga zaszkodzic ciazy, a krótszy okres po odstawieniu tabletek mogl na to wskazywac wg mnie, lepiej zrobic testy i miec pewnosc

Odnośnik do komentarza

wlasnie sie obawiam ze zle postapilam znow zaczynajac tabletki.. wogole okres byl taki bardzo skapy, tyle co kot naplakal;) a przed tym krwawieniem bardzo bolaly mnie jejniki i mialam drazliwosc piersi, gdzie mi to sie przed okresem bardzo rzadko zdarzalo.. myslalam ze to opuzniona owulacja po odstawieniu tabletek a tu krwawienie. nie wiem czy poprostu sobie rozregulowalam cykl czy moze jest szansa ze jednak starania sie powiodly.

Odnośnik do komentarza

okazalo sie ze wcale nie ma krutszego okresu, trwa juz 5 dzien i jest tylko w srodku, na bieliznie nie ma sladu.. juz nie wiem co o tym sadzic.. slad na podpasce maly mialam w 2 i 3 dniu plamienie, a 1, 4 i 5 to krew tylko w srodku. jednego dnia nawet zamiast krwi mialam bialy gesty sluz. poznie znow krew i tak w kolko. co sadzicie o tym?

Odnośnik do komentarza

zaza tak mysle ze to okres bo zaczelo sie 3 dni przed terminem okresu. a w srodku to znaczy ze na bieliznie nawet nie ma sladu a jak wytre papierem to w pochwie mam krew, raz taka blado czerwona, raz brazowa... raz jest raz nie ma... do ginekologa najwczesniejszy termin byl na czwartek wiec czekam..dzis jest 8 dnien tego dziwnego plamienia..i co dzien myslalam ze to juz koniec bo nie bylo sladu, ale widze ze jednak sie przeciaga.. a moze powodem jest to ze na miesiac odstawilam tabletki, pozniej zaczelam nowe opakowanie po tej przerwie i wzielam tylko 3 tabletki bo podejrzewalam ciaze, reszty nie przyjelam. ale test juz kolejny wyszedl negatywny.. zaczynam sie martwic...

Odnośnik do komentarza

witam, dlugo sie nie odzywalam bo bylam zabiegana. tak bylam, gin mi powiedziala ze to normalne i bede tak plamic az wystapi miesiaczka i dopiero przejdzie.. aj to przez te tabletki ze odstawilam po trzeciej tabletce tak mi sie rozregulowalo.. juz plamie ponad 2 tygodnie, nie wiem kiedy nastapi miesiaczka i kiedy to sie skonczy.. ale tak sie zastanawiam czy w czasie takiego plamienia tez mozna zajsc w ciaze?? czy to raczej malo realne??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...