Skocz do zawartości
Forum

Wrocław Medi-Life?


Gość Miko

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem ich właśnie z polecenia znajomego, całkiem spora firma i już długo działają.

A miało to dla mnie fundamentalne znaczenie bo już miałem dość tych "Psychologów" co kasują po 100 złotych za godzinę i zapraszam codziennie najlepiej na 8 godzin to może coś uda się ustalić - Zwykłe wyłudzanie kasy z potrzebujących.

Tutaj otrzymałem naprawdę dobrą i fachową pomoc i to w ciepłej atmosferze, teraz czuję się o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Byłem na leczeniu uzależnienia od leków (Tramadol) które przyjmowałem po operacji.

Mam skłonność do łatwego popadania w nałogi dlatego trzymam się z dala od alkoholu i po miesiącu przyjmowania Tramalu ciężko było mi normalnie funkcjonować, tutaj otrzymałem profesjonalną opiekę lekarza pod którego nadzorem udało mi się odstawić Tramal.

Odnośnik do komentarza

Miałem dość długi epizod depresji w swoim życiu i problem z myślami samobójczymi. Postanowiłem udać się do psychologa i po kilku gorszych poradniach trafiłem do MEDI-LIFE poczułem się tam wysłuchany i spotkałem się z wielką chęcią pomocy, nie wiem co bym zrobił gdyby nie ich pomoc 

Odnośnik do komentarza

Długo szukałam dobrego psychologa dla swojego syna który ma problem z kontrolowaniem swoich emocji. Firma bardzo nam pomogło zrozumieć problem syna i pomóc nam w leczeniu które wymagało dużo pracy ale na każdym etapie nas wspierano.

Odnośnik do komentarza
Gość Miłosz

Miałem trudne dzieciństwo i w wieku 18 lat dołączyłem do terapii, było momentami ciężko ale pacjenci są otaczani opieką personelu i na pewno sporo to pomaga, nie myślałem że będzie aż taka duża róźnica w jakości życia, ale faktycznie jest.

Odnośnik do komentarza

Pomieszczenie w którym odbywa się rozmowa jest bardzo przytulne co buduje przyjemną atmosferę. Psycholodzy też zawsze mnie uważnie słychali i notowali to co mówię. Mogę polecić na pewno za profesjonalizm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...