Skocz do zawartości
Forum

Czy tylko ja trafiam na debili???


Gość Izzka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wykształcona kobieta blisko 30 stki. Fizycznie dobrze sie trzymam, wszyscy mowia ze wygladam na 18, max 20/22 lata. I ja sama to tez widze  ale sie tym nie chwale. 

Wsrod obcokrajowców widze ludzi na poziomie. Kierownikow albo wlascicieli firm, jeżdżących porche, bmw. Tacy mnie podrywali. A Polacy wstydu nie maja. Jesli mnie podrywaja to tylko ci  bezdomni albo pracujący z najmniejszymi dochodami??. Ja jako kobieta z dobrego dosc bogatego domu oczekuje czegoś wiecej. A najczęściej wlasnie zarywaja debile bez kasy przy duszy, zadnych ambicji i wyksztalcenia. Kiedys widzialam takiego mema czy kwejka.. Lata temu... Cos w stylu ze do fajnej laski zarywaja scierwa bo wartościowy nie ma odwagi... Z uplywem lat to widze. Teraz gdy   jestem sama  szczegolnie to odczuwam. Gdy byłam w związku krzywiłam sie, ale mialam to gdzies, zajmowalam sie partnerem. Teraz w sumie mam samych Polaków w otoczeniu ale widze ze to jest tragedia. Jak mozna sobie z takim czyms zycie ulozyc? Skopac i na smietnik wypierdolic, tylko tyle. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraina Simpow

Zalezy jeszcze, czy masz niebieskie oczy i jasna karnacje, jesli tak, to moze jakiegos Narcosa upolujesz, tylko takiego moga Ci zamknac. Bogatego tez mozesz miec glupka. Nie oceniaj tak po pozorach. Musisz szukac Simpow, to takie plemie, w Kolumbii. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraina Simpow

A 30 lat, to juz stara jestes. To juz jest sciana. Musisz teraz uprawiac geoinzyniering. Przemieszczac sie tam, gdzie Twoja wartosc wzrasta, jako towaru, jak na targu niewolnic. Taka prawda jest. 

Odnośnik do komentarza

Jestem blisko 30, a nie 30. Za granica to tez nie ma duzego znaczenia, znam duzo niepopularnych kobiet ktore znalazły mezow, nie byle jakich-lekarzy, prawnikow a byly  blisko 40, tylko wśród polaczkow panuje mentalność, ze 30 to juz do grobu. Jestescie w dużym bledzie, ale nie dziwi mnie to bo większość z was nie poszerza horyzontow, jesteście debilami z wioch. Mowie o ludziach wykształconych, perspektywami, umyslem mądrym, a nie przeciętnym czy bardzO glupim(glupcy to polacy zazwyczaj i  inna patologia, inne odrzutki spoleczne choc w innych krajach to sie rzadziej zdarza) 

Odnośnik do komentarza

Dokladnie nic dodać  nic ująć ???

46 minut temu, Gość Goacaka napisał:

Oh tu sie zgodzę ... Polskie spoleczenstwo, to dno .  Nie bez powodu Hitler umieszczal w komroach gazowych , tych najgorszych . 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...