Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem po wypiciu małej ilości alkoholu


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, przychodzę z problemem który pojawił się u mnie po wypiciu jedynie małej ilości alkoholu. Ostatnio piję mniej i sporadycznie. Wypiłam dwa kieliszki 5,5% białego wina. Kieliszki nie były zbyt duże, bo do szampana. Po ich wypiciu czułam, że trochę mnie "trzepnęło" i zrobiło mi się cieplej. Kiedy poszłam do łazienki zorientowałam się, że mam czerwoną twarz i czerwone plamy na całym ciele. Wydawało mi się też, że mam szybszy puls i bardziej niz zawsze wali mi serce. Położyłam się znowu i po jakimś czasie wstałam, bo zrobiło mi się niedobrze. Mimo, że nie czułam się przecież tak pijana, żeby aż się przewracać chcać przejść do drzwi straciłam równowagę i wpadłam na ścianę za mną. Gdyby nie to przewróciłabym się. Było mi jeszcze bardziej niedobrze i myślałam, że zwymiotuję. Posiedziałam jednak chwilę i wszystko się mniej wiecej uspokoiło. Powoli zaczęły też znikać plamy. Położyłam się i czułam się już dobrze, ale kiedy wstałam po jakimś czasie znowu praktycznie od razu zrobiło mi się niedobrze. Potem wszystko wróciło do normy, a plamy zniknęły. Zastanawiam się jednak, czemu mój organizm tak zareagował, szczególnie dlatego, że wcześniej nie miałam takich dziwnych sytuacji, nie pojawiały mi się też plamy na ciele. Czy ktoś mógłby mi coś w tej sytuacji podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...