Skocz do zawartości
Forum

Cechy "idealnego" mężczyzny


Gość marianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marianna

Ideałów nie ma, ale wpisałabym na listę takie cechy

- umiejętność logicznego myślenia wykształcona najlepiej na studiach

- przewaga logicznego myślenia nad emocjami

- napęd życiowy - te mogą być różne

- wierność

 

Chodzi mi ogólnie o to, że wątpię czy niedojdy i płaczki to przekaziciele dobrych genów ;)) 

Co sądzicie kobiety?

Odnośnik do komentarza

Ciekawy temat:)

Dla mnie  mężczyzny, najlepszy dla kobiety partner to osoba czuła i refleksyjna. Z przyzwoitym poziomem IQ (140-150). Z dobrze rozwiniętym instynktem trwania przy jednoczesnym solidnym natężeniu refleksji w sprawach dnia codziennego.

Dzisiaj wyższe studia to wydmuszka wiedzy i obycia. Nie musi ich kończyć. Ale niech będzie cholernie oczytany. Niech zna życie z książek i filmów. Niech pochodzi z dobrego domu. Niech będzie wolny od nałogów.  Niech skubaniec ma silną wolę.

Z wiernością, bez przesady bo to i tak się nie uda.

Niech cholera będzie przystojny.

I niech szanuje partnerkę bo bez tego szacunku żaden związek nie przetrwa.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Detox napisał:

Ciekawy temat:)

Dla mnie  mężczyzny, najlepszy dla kobiety partner to osoba czuła i refleksyjna. Z przyzwoitym poziomem IQ (140-150). Z dobrze rozwiniętym instynktem trwania przy jednoczesnym solidnym natężeniu refleksji w sprawach dnia codziennego.

Dzisiaj wyższe studia to wydmuszka wiedzy i obycia. Nie musi ich kończyć. Ale niech będzie cholernie oczytany. Niech zna życie z książek i filmów. Niech pochodzi z dobrego domu. Niech będzie wolny od nałogów.  Niech skubaniec ma silną wolę.

Z wiernością, bez przesady bo to i tak się nie uda.

Niech cholera będzie przystojny.

I niech szanuje partnerkę bo bez tego szacunku żaden związek nie przetrwa.

IQ 140-150? Pane, toć to co najwyżej kilka procent ziemskiej populacji ?

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem.

Niech będzie pełen empatii. 

Człowiek bez empatii to chuj złamany albo inny myśliwy.

IQ 140-150. 

Zaszalałem. Niech będzie powyżej 120. 

Ale to minimum. I dobrze byłoby skurczybyka przetestować ze trzy razy. Niby zabawa ale wynik ważny. 

Był taki przypadek we Francji. Do lekarza zgłosił się emerytowany listonosz z bólami nóg. Lekarz zrobił mu tomografię głowy i odkrył ,że gość ma tylko pół mózgu. Zmierzył mu IQ. Wyszło 75. A listonosz miał dom, żonę i dwie córki. Jak to wszystko sie kręciło nie wiem.  Może było śmiesznie a może ponuro.

Więc lepiej delikwenta zbadać wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Panna X

Dobry, mądry ,pomocny, opiekuńczy, wierzący w Boga, pracowity, jak wieża y w Boga to i wierny będzie, a logicznie myślą nawet Ci po zawodówce wielu zawodów by nie dało się wykonywać bez logicznego myślenia, a znam tych po studiach co logicznie nie myślą trzeba im wszystko tłumaczyć nawet w prostych sprawach, a na studiach to się tylko uczyli na pamięć. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...