Skocz do zawartości
Forum

Moj chlopqk chyba flirtuje z inna


Gość Milena

Rekomendowane odpowiedzi

Albo mi sie tak wydaje, powiedzcie co sadzicie. Ona robi seksualne zarty, on sie śmieje z jej wszystkich zartow, usmiecha docniej pidczas ronzowy, ta przygryza usta kręci wlosy na palce.on sie uśmiecha. Wkurwia mnie to

.. Nie wi3m co robic. Gadac z nim czy olac? A moze zrobic rewanż z kim innym, choc wiem, ze będzie wkurw.. Na 100%?

Odnośnik do komentarza

Nie mialam czasu by napisac cos jeszcze. Mowiac wprost to jest wiesniak ktory przez 13 lat przebywania wsrod ludzi którzy  pochodzą z miasta nie wyrobil sie. Wiele razy sie za niego wstydzilam. Masakra. 

On jesy tak naiwny, ze wystarczy mu wlasnie to co napisalam. Zaswiecic oczkami, pokręcic wlosami i juz. We mnie zakochal sie od 1 dnia wlasnie dlatego ze flirtowalam troszkę. Dla mnie to bylo za wcześnie bylam cholernie zdziwiona ale i nie jestem puszczalska kur...,wiec byc moze dlatego. Inna - jak poprzednie-pobawinsie z wykorzysta go z kasy i powie do widzenia. Ta obecna jest mezatka. Jak widac puszczalska.al3 cocja moge skoro jemu to nie przeszkadza. Po swoim facecie spodziewalabym sie, ze napierdoli taka o sciane albo zignoruje, a jesli ta będzie mu sie narzucac to powie kilka niemilych slow. A ten co. Śmieje sie, mnie troche ignoruje-czasem na odpierdol rzuci tekst typu"idziesz zapalic z nami? " albo opowiada historie " bo palilismy.. " od kiedy my? My mozna mowic na pare a nie znajomych. Ale ja wychodzę na czepialska. W druga stronę to nie dziala. Jak ktos sie mna zainteresuje jest wielka awantura i bicie. Wiem, ze raczej moim mężem nie będzie.. Ale boli w chuj. Co ja moge zrobic? Nic tak naprawde, jesli jemu to nie przeszkadza. Bo gdybu przeszkadzalo, to chyba zachowalby sie inaczej a nie a taki sposob... Placze dopiero gdy pakuję walizki i obiecuje zmianę ktorej od pol roku nie widze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...