Skocz do zawartości
Forum

Co to znaczy gdy chlopak nawala w ściane piesciami


Gość Nsoek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój były tak robił, nie widziałam, ale opowiadał, że uderzył w scianę, czy szafę i zrobił dziurę. Był zły, bo go była olała. Nie wiem, czemu, miał mnie. Może miał problemy ze złoscią, z jej rozładowywaniem. Nie wiem, ale było tak, dawno temu. Ja o tej byłej nie wiedziałam, tzn woedziałam, że była ale nie, że do niej tyle chodził. A przyczaiłam, bo moj pies go non stop obwachiwał a ten mi na to, że ex ma fretkę i to dlatego. Haha. Aha ?

a czemu tak robił? Chyba to było wyładowanie złości. Fizyczne, prosto w scianę. Nie wiem skąd ta złość, była kobieta to pewnie element układanki, pewnie miał do złości więcej powodów.

Odnośnik do komentarza
Gość Nie kłóćcie się, dzieci..

Wspomniany absztyfikant jednak nie uporał się ze swoimi problemami i teraz wącha kwiatki od dołu. Nie chciałabym Cię przeżyć.

Stereotypy.

 

Z tymi los cojones.

Fakt, miałam więcej jaj, ale mężczyźnie już może wyrosły, albo wyrastają dopiero.. może w przyszłości obdarzy nimi jakąś piękną i naiwną, niewinną.. takiej to może bym i zazdrościła. Teraźniejsza będzie musiała się mierzyć z procesem wyrastania jaj i tu nie ma powodów do współodczuwania, co też pewnie wyczuwałam.. niechcący.. zastanawiałam się nawet czy to nie jest prawdziwe uczucie, skoro nie chciałam mierzyć się z tym trudem.. chciałam, ale chyba się broniłam. Wiedziałam, że w tym procesie na drugą osobę spadną wszystkie frustracje tego świata, złość i nienawiść, no bo kto winny jak nie ja? To musi być ten drugi.. jakoś tak się stało, że nikt mi nie uzupełnił paliwa w baku, a samochód sam się nie napełni ?

Miałam więcej jaj, zaczynając to wszystko, coś mi widocznie jednak podskórnie nie pasowało.. może wyczuwałam, że to by skończyło się noszeniem spodni, a ja lubię sukienki w kwiaty, groszki, retro i nowoczesne. Czerwone, czarne i skórzane. To nie kończy się dobrze, gdy kobieta nosi spodnie.. i bardziej dla mężczyzny, żaden mężczyzna tego nie lubi na dłuższą metę, choć ja nie miałabym nic przeciwko pomaganiu biednemu chłopaczkowi, gdybym go bardzo kochała i miała duuużo siły, pieniędzy, czy endorfin coś by z niego pewnie wyrosło ? ale nie miałam wtedy widocznie. Też mnie nie podlałeś jakimś słówkiem, może by energia wzrosła? Widocznie był ku temu powód, choćby tym powodem było przerażenie.

O mój układ nerwowy się nie martw: dostałam długą kurację nanorobocikami, osłaniają one moje nerwy i budują tkankę nad nimi, są dobrze chronione, już nie odczuwam świata samymi nerwami. Nabrałam skóry, osłony i mięśni. Nanorobociki żmudnie i wytrwale pracują, dodając mi nowego ciałka, także jestem już silna i zdrowa. Prawie na ukończeniu ?

Taki tajming był, u mnie robociki dopiero zaczynały robotę nad osłonką dla zwojów nerwowych a u Ciebie dopiero coś się zaczynało wykluwać.

tymi jajami to coś wywalczyłam, ale przestrzeliłam w czasie, nauczka na przyszłość.

danzig to zabór D, jeśli był podpisany Ribbentrop - Molotov, a zapewne przywódcy państw conajmniej rozmawiali, to nie jestes po stronie ruskich

.

.

.

Nie ma się o co kłócić, dzieciaczki, wybaczcie sobie i nie obwiniajcie się, czyja to wina. Jak kobita niby chciała stereotyp, to go ni ma, a poza tym wcale nie chciała stereotypowego mężczyzny, tak całkiem, bo sama zaczęła czyli go obaliła na wejściu, ku uciesze uczestników. U niej też coś na rzeczy, skoro nie patrzy na takie 100% stereotypy. Ważne, że sympatia jest i nie ma co szukać dziury w całym i zwalać winę, kto zachowuje się nie tak, a kto tak.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie to oznaka, że chłopiec nie umie sobie radzić z emocjami, może ze złością? Jeśli mogę coś poradzić, to konsultację psychologiczną, nie wiem, skąd jesteś - ja w Warszawie mogę polecić psychologa dziecięcego, z którego usług sama korzystam - bo córka po rozwodzie miała napady agresji i złości. Sprawdź sobie przychodnię Help Kids https://www.helpkids.pl/psycholog-dzieciecy/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...