Skocz do zawartości
Forum

Jak sie podniesc z usrania kobiecego


Gość prawiczek41

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prawiczek41

Całe życie byłem obiektem pastwień sie psychicznych kobiet nademną - 99% przez internet, były to odrzucenia seksualne, odrzucenia miłosne(kiedyś), różne babskie frazesy robiące ze mnie głąba czy prymitywa, zboczeńca, miliony salw śmiechów babskich ze mnie i przerzucanie mnie w kamerkach, różnorodne antymęskie stwierdzenia od kobiet, których nie jestem w stanie ogarnąć ale np. mówienie, że mężczyzni wykorzystują kobiety, że mężczyzni nie maja uczuc, a myślą o seksie, czyli wstretne brednie służące kobietom, które musiałem nosić czy to w swoim sercu, czy w ciele, bo zła energia promieniuje na wszytko, prawie nigdy nie wyspać się.
Czuje sie jak po obozie koncentracyjnym, spędziłem własciwie to swoje życie w swoim pokoju zahukany przez kobiety- wstretne baby złośliwe, nie posiadajace umiaru.


 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość prawko napisał:

Prawiczek, pomyśl że w życiu jednak jest sprawiedliwość i takiej baby po 40ce już nikt nie będzie chciał, a życia jeszcze jej zostanie długo.

Niezły geniusz jesteś, hahaha. Niejedna 40 ma powodzenie większe od nastolatki.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość prawiczek41 napisał:

Ty wstretna babo, niech cie wreszcie policja namierzy za te wyzwiska i spamy które wypisujesz na głównej stronie w postaci fragmentów obcojęzycznych wyciętych z jakiś stron, bo doszłem kto to robi

Wow, niezły detektyw, hahaha. Frajer I parówa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...