Skocz do zawartości
Forum

Czy tak da się żyć?


Gość Ada

Rekomendowane odpowiedzi

Watek programisty na kafe mi sie skojarzyl i jeszcze jeden, ktos bardzo narzekal na swoja zazdrosc i ze wymyslal najgorsze rzeczy w glowie, jak dziewczyna sie ladnie ubierala do pracy a miala nienormowany czas pracy, on myslal, co ona tam robi I tego nie wytrzymal. 

Ja zawsze ubieralam sie ladnie, jak mialam 14 lat, to sie zakochalam w takim Radku ? I bylo mi smutno, ze on mnie na codzien nie widzi, na pewno by mu sie spodobalo, wlasciwie to zawsze na jednych oczach mi tylko zalezalo a one mnie nie widzialy i tak juz chyba zostalo. Nie widzialam, ze to moze byc powodem do zazdrosci Zycie. 

Odnośnik do komentarza

No, mnie tez wzruszylo. A Radek to sie w ogole pierwszy we mnie zakochal, ale ja przed nim uciekalam. Prawil mi rozne komplementy, raz mi powiedzial, ze mam piekne stopy i do dzis, jak to sobie przypomne, to nie moge oprzec sie wrazeniu, ze mogl byc fetyszysta. W tym momencie to juz nie jest wazne, ale taka ciekawostka. A ujal mnie tym, jak uratowal gasieniczke przed smiercia i nie jadl miesa, a ja tez bylam na etapie kochania zwierzatek. Pozniej sie z nim spotkalam, ale to byl juz inny czlowiek: jadl kotlety mielone i sluchal okropnej muzyki. W 2 lata sie tak zmienil.

Nie wiem, co teraz porabia, ale nie wspominam go jakos zle, w ogole go nie wspominam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...